TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Stretnutia s pediatričkou

UTORKY 10:00
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.
  • Zdá sa Vám, že Vaše bábätko dvíha hlavičku akosi nakrivo? A na poradni ste nestihli sa o tom poradiť?
  • Alebo má polroka a stále sa nepretáča? Treba to už riešiť, či nie?
  • Bol to skvelý jedák a teraz chce len ryžu?
  • Zistili Vášmu dieťatku nejaké celoživotné ochorenie a Vy ste mu celkom neporozumeli?
  • Radi by ste sa povypytovali viac a na obvode nie je na to čas?
Práve takéto otázky Vám môže zodpovedať naša detská lekárka. Spravidla je pre stretnutie zvolená jedna nosná téma, ale vždy má prednosť Váš záujem. Preto napíšte pani doktorke do mailu tému alebo problém aspoň týždeň pred Vašou účasťou na stretnutí, aby Vám dala čo najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie.

Upozornenie: Konzultácia je určená na upresnenie, nasmerovanie rodičov na vhodnú liečbu či pozorovanie dieťaťa. Akútny zdravotný problém je nutné riešiť s aktuálnym pediatrom, ktorý má dieťa v zdravotnej starostlivosti a pozná dlhodobý zdravotný stav dieťaťa. Prosíme, do priestorov MC Budatko vstupujte iba v plnom zdraví a bez infekcií.

MUDr.Katarína Legrand je mamina dvoch dcérok, vyštudovala medicínu na LFUK v Bratislave, zložila atestačnú skúšku z pediatrie. Absolvovala prax na špičkovej parížskej novorodeneckej klinike, ale aj v najchudobnejších častiach Afriky. V súčasnosti pôsobí v pediatrickej poradni OKiDOKi. (0948 855 733, info@vasaokidoki.sk)

Stretnutia sú spravidla raz mesačne, na každé sa prihlasuje samostatne, príspevok 5 € sa uhrádza lektorke v hotovosti na mieste.