TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
majkas2013.01.30149010 / 105


Referencie na kurz háčkovania


"Tento kurz sa nedá nič iné ako vrelo odporúčať!
Po zaujímavo strávených dvojhodinkách budete sama a aj ostatní prekvapení, čo dokážete!
Pod pútavým, profesionálnym vedením inštruktorky Majky sa naše neposlušné prsty, háčiky a priadza menili postupne na očká a stĺpiky, potom srdiečko, čiapočky, kvetinky a aj iné zaujímavé veci. Určite vyskúšajte!"

Katka, január 2012


"Bolo mi potešením absolvovať super kurz háčkovania v Budatku. Majka je skvelá, ochotná a trpezlivá učiteľka, ktorá vie veľa naučiť. Ďakujem veľmi pekne za zorganizovanie takejto oddychovky pre maminy :-) "

Olinka, január 2012


"Kurz háčkovania, ktorý vedie šikovná lektorka Majka Kušnírová v priestoroch MC Budatko určite doporučujem každému, komu sa háčkované výrobky páčia a rád by si ich aj sám zhotovil. Na základe vlastných veľmi pozitívnych skúsenosti môžem potvrdiť, že aj úplný začiatočník, ktorý ešte nikdy nedržal háčik v ruke sa počas piatich 2 hodinových stretnutí naučí všetko od základov, cez rôzne druhy techník až po uháčkovanie čiapočky, čo sa mne zdalo spočiatku neuveriteľné! Ale je to tak, aj moja dcérka už dnes nosí čiapočku, ktorú som jej vlastnoručne ešte počas kurzu uháčkovala, a všade kam príde má veľký úspech :) Majka je veľmi príjemná, šikovná a hlavne trpezlivá učiteľka, ktorá sa vám venuje naplno nielen počas kurzu, ale ochotne poradí vždy keď potrebujete. Takže neváhajte a prihláste sa, určite neoľutujete!"

Danka, marec 2012


"V marci a apríli som sa zúčastnila na kurze háčkovania pre začiatočníkov v materskom centre Budatko. Počas piatich stretnutí nás skúsená lektorka Majka previedla cez základy háčkovania. Každá sme si skúsili uháčkovať srdiečko, čiapku a ozdobnú kvetinku. Pred začatím kurzu som si vyhľadala na internete videá o háčkovaní. Účasť na kurze mala však tú výhodu, že lektorka sa nám venovala individuálne. Každej detailne ukázala postup háčkovania. Dokázala som tu tak spraviť viacej vecí. Strávili sme tu spolu niekoľko príjemných večerov pri čajíku a zároveň sme sa aj niečo nové naučili. Odporúčam tento kurz aj ostatným záujemcom."

Renátka, marec 2012


"Ďakujem OOOOHROMNEEEEEE mooooc za skvelý kurz. Si skvelá učiteľka - vyjadruješ sa veľmi zrozumiteľne, si trpezlivá, prívetivá, vždy dobre pripravená "na hodinu". Veľmi ti ďakujem. A hneď mám otázku - Kedy bude kurz štrikovania?????? :D"

Kika, marec 2012


"Super kurz, super lektorka, vrelo všetkým odporúčam!"

Lenka, máj 2012


"Veľmi spokojná s kurzom, pani lektorka úžasná, trpezlivá, šikovná a ochotná poradiť aj s vecami, ktoré neboli preberané na kurze. Veľmi užitočné boli postrehy a skúsenosti lektorky ohľadne praktických rád pri háčkovaní, ako aj v teoretickej rovine - výber priadze, starostlivosť o priadzu a pod. Náplň kurzu aj výber pani lektorky maximálne splnila moje očakávania.
Na kurze vládla príjemná atmosféra, až mi je ľúto, že kurz skončil. Preto navrhujem, aby sme sa stretli na kurze pre pokročilých. :) Lebo nie je pravda, že všetko už vieme, vždy je niečo nové, čo sa môžeme naučiť. :)"

Lívia, máj 2012


"Majka, ďakujem za super kurz, som veľmi rada ako rýchlo som sa naučila narábať s háčikom a veľmi ma to baví. Celý večer sa teším, kedy konečne deti zaspia a budem môcť háčkovať. V mojom pc mám folder háčkovaných inšpirácií, takže verím, že ma to bude dlho držať. Ďakujeme."

Janka a 3 mesačný Samko, máj 2012


"Kurz háčkovania vrelo odporúčam. Účel bol splnený - háčkovať som sa naučila. Môžem sa už pochváliť pár vydarenými výtvormi. Okrem toho bola skvelá atmosféra. Na každú stredu som sa tešila. Majka, ako lektorka, bola výborná - príjemná a trpezlivá. Ďakujem pekne. :)"

Lenka, september 2012


"Ako učiteľka hodnotím kurz nasledovne: Lektorka vie, čo robí, je na hodiny pripravená (aj keď si niekedy myslí, že nie je;-) ) Má pripravený systém, ktorý je schopná kedykoľvek prispôsobiť potrebám účastníkov. Veľmi trpezlivo a ochotne vysvetlí aj názorne ukáže, čo kto potrebuje. Kurz maximálne splnil moje očakávania, okrem čiapky viem uháčkovať aj iné super vecičky, nehovoriac o veľmi príjemnej atmosfére a účastníčkach. Vrelá vďaka."

Elena, september 2012

"Som veľmi rada, že som kurz háčkovania v Budatku mohla absolvovať. Priniesol mi veľa nových znalostí (keďže som v háčkovaní bola úplný začiatočník) a množstvo inšpirácie na ďalšie vecičky, ktoré už teraz snáď zvládnem spraviť aj sama. Boli to príjemne strávené večery, ktoré by som si hocikedy zopakovala. Pekne ďakujem trpezlivej učiteľke Majke, ktorej šikovnosť sme všetky úprimne obdivovali."

Daniela T., november 2012

"Kurz háčkovania sa mi veľmi páčil. Som rada, že vďaka Tebe som sa naučila základné techniky háčkovania.
Inak by som ich nikdy nepochopila. Prvá hodina bola asi najnáročnejšia, ale potom to už išlo.
Bola si vždy milá, ochotná vysvetliť a pomôcť. Páčilo sa mi, že si sa venovala naozaj každej " háčkarke" podľa jej možností a schopností.
Veľmi pekne ďakujem a prajem Ti veľa plných kurzov háčkovania, osobných a pracovných úspechov.Do háčkovania :-)"

Zuzana B., november 2012

"Nie som typ, ktorý pochopí niečo z papierov a internetu:) takže som veľmi rada, že Majka súhlasila a vedie kurz háčkovania v Budatku a mohla som sa ho zúčastniť.
Názorné ukážky, pomoc pri začiatkoch i informácie mi pomohli a teraz môžem uháčkovať svojím deťom pekné vecičky a našla som si novú záľubu, v ktorej budem naďalej pokračovať. Snáď sa raz otvorí i kurz pletenia a oprášim si svoje zručnosti. Bolo milé trošku vypnúť od pravidelných rodičovských povinností a stretnúť sa s novými príjemnými ženami:)

Jana H., september 2012
Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: