TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Cvičenie na fitloptách pre bábätká


UTORKY 9:00, začíname od 17.09.2019

Prihlasujte sa cez SEMAFOR

Krúžok je určený detičkám od 6 mesiacov až do 12 mesiacov, resp. do veku, kedy už samostatne chodia. Prebieha s hudbou formou hry s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok - guličiek, overballov, biliba, molitanovych preliezok, balančných dosiek a pod. Krúžok je nastavený rituálne rovnako, umožňuje detičkám lepšie si zapamätať jednotlivé cviky a tešiť sa tak na ďalšiu pesničku, ktorú budú po pár hodinách poznať a spájať si s konkrétnym pohybom. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, môže sa cvičiť aj naboso. Samotné cvičenie trvá 45 minút, potom nasleduje voľná hra s rôznymi pomôckami a preliezkami. Počet detí na krúžku 6 - 10.

Cena krúžku je 55 € a zahŕňa:
  • 10 lekcií (45 min)
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Cvičenia sa môžu zúčastniť len tie deti, ktoré majú cvičenie uhradené. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku za cvičenie.
Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 7:00 dňa, kedy sa koná cvičenie.
Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko rodič berie na vedomie, že častou neprítomnosťou svojho dieťatka na cvičení blokuje miesto inému dieťatku, ktoré sa do krúžku nedostalo. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím priamo lektorku klaudiaf007@gmail.com, 0910905804, ktorá vám podá ďalšie inštrukcie, alebo napíšte na mcbudatko@gmail.com.
Po dohode s lektorkou sa môžete prísť pozrieť ako cvičenie vyzerá. Cena za otvorenú hodinu je 6,50 € (platí sa zvlášť priamo na mieste).

Klaudia Kordošová je vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pred materskou dovolenkou sa venovala aktívne tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Vďaka synčekovi Maxovi začala spolupracovať s materskými centrami ako lektorka tanečných kurzov. Táto práca ju velmi teší a napĺňa, pretože sa vďaka nej može stretávať s luďmi, s ktorými si momentálne rozumie najviac - s mamičkami a detičkami:)