TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Cvičenie na fitloptách pre bábätká

STREDY 9:00
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Krúžok je určený detičkám od 6 mesiacov až do 12 mesiacov, resp. do veku, kedy už samostatne chodia. Prebieha s hudbou formou hry s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok - guličiek, overballov, biliba, molitanovych preliezok, balančných dosiek a pod. Krúžok je nastavený rituálne rovnako, umožňuje detičkám lepšie si zapamätať jednotlivé cviky a tešiť sa tak na ďalšiu pesničku, ktorú budú po pár hodinách poznať a spájať si s konkrétnym pohybom. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, môže sa cvičiť aj naboso. Samotné cvičenie trvá 45 minút, potom nasleduje voľná hra s rôznymi pomôckami a preliezkami. Počet detí na krúžku 6 - 10. Pozrite sa, ako to na hodine vyzerá.

Lektorka Klaudia Kordošová je vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Aktívne sa venovala tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Vďaka synčekovi Maxovi začala spolupracovať s materskými centrami ako lektorka tanečných kurzov. (klaudiaf007@gmail.com, 0910 905 804)

Cena krúžku je 48 € a zahŕňa:
  • 8 lekcií (45 min)
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Krúžku sa môžu zúčastniť len tí záujemci, ktorí majú krúžok uhradený. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku. Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 7:00 dňa, kedy sa koná lekcia. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko prihlásený berie na vedomie, že častou neprítomnosťou na krúžku blokuje miesto inému záujemcovi. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, napíšte na mcbudatko@gmail.com. V prípade, že bude na hodine voľné miesto, je možné si zakúpiť jednorazový vstup v hodnote 6,50 €.