TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Jednorazové aktivity pre dospelých


Na aktivity sa prihlasujte cez SEMAFOR

Stretnutia s certifikovanou dulou

V tehotenstve je dula maminke k dispozícii, pripravuje ju na pôrod aj na dojčenie. Odpovedá jej na otázky, rozprávajú sa spolu o tom, ako pôrod prebieha, čo asi má maminka čakať. Dula pripraví na pôrod aj partnera, ale môže aj sama sprevádzať maminku pri pôrode.

Babyplay

Pravidelné stretnutia mamičiek s malými bábätkami a batoľatami. Nie je to prednáška, ale stretnutie s voľnou diskusiou a možnosťou zdieľať skúsenosti, či nechať si poradiť, zodpovedať otázky nielen k stanovenej téme. A detičky sa zatiaľ pri vás pohrajú.

Podporná skupina dojčiacich matiek

Podporné skupiny dojčiacich matiek sú stretnutia viacerých dojčiacich matiek s deťmi spolu s poradkyňou pri dojčení.
Správne a úplné informácie, ktoré o dojčení získate v podpornej skupine, spolu so vzájomnou výmenou skúseností a podporou od poradkyne ako aj ostatných mamičiek v skupine Vám môžu pomôcť úspešnejšie a dlhodobejšie dojčiť.

Podporná skupina nosiacich matiek

Podporné skupiny nosiacich mamičiek sú stretnutia mamičiek zaoberajúcich sa témou nosenia a jeho aktívneho využívania. Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek (nielen novorodencov), ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní, úväzoch pod vedením poradkýň nosenia. Vzájomne sa podelíte o vaše skúsenosti, vyskúšate rôzne druhy šatiek a nosičov. Dostanete odpovede na všetky otázky a problémy, ktoré sa vám pri nosení vynorili.

Stretnutia s detskou pediatričkou

Asi najnáročnejšou úlohou rodiča je zvládnuť vlastný strach o dieťa. Často máme množstvo otázok, ktoré na prvý pohľad nemá kto zodpovedať alebo potrebujeme nezaujatý pohľad iného špecialistu.

Stretnutia s detskou psychologičkou

Každé správanie dieťaťa má svoj význam. Dospelí najlepšie porozumejú správaniu dieťaťa ak dokážu vnímať jeho prežívanie. Seminár je určený rodičom, ktorí chcú nájsť spôsob ako spraviť život detí i celej rodiny spokojnejším, sú ochotní učiť sa novým spôsobom komunikácie s deťmi, či chcú zmeniť zautomatizované a neefektívne reakcie na užitočné...

Hačkostretko

Tešíme sa na všetkých čo štrikujú, hačkujú, vyšívajú, alebo sa to chcú s nami naučiť :)