TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Pohybové aktivity pre veľkáčov pre 3 až 6 ročné deti

Folklóriček pre škôlkárov
Krúžok je určený pre deti od 3 rokov bez doprovodu rodičov. Deti prostredníctvom tanca a spevu s milými rekvizitami spoznajú slovenský folklór, oboznámia so slovenskými ľudovými pesničkami, riekankami i tradíciami a zvyklosťami. Lektorka pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK.

Tanečno-pohybová príprava pre škôlkárov
Krúžok je určený pre deti od 3 rokov bez doprovodu rodičov. Deti si osvoja správne držanie tela, pevný postoj, ohybnosť a silu. Lektorka pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK.

Cvičenie na ploché nohy
Cvičenie je určené pre deti od 3 do 6 rokov. Je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, liečbu plochých nôh a chybného držania tela.

Montessori aktivity pre veľkáčov

Montekútik
Nájdete tu pripravené prostredie podľa zásad montessori pedagogiky s originálnymi pomôckami. Deti si tu nájdu mnoho nových podnetov na svoj rozvoj a mamičky môžu načerpať nové inšpirácie na prácu s deťmi doma.

Tvorivé aktivity pre veľkáčov

Tvorivé dielničky
Aktivity prinášajú chvíle plné skúmania, objavov a hier s rôznymi kreatívnymi materiálmi a technikami. Okrem tvorivých činností sa deti zmysluplne pohrajú, niečo sa naučia, precvičia si jemnú motoriku.

Jazykové aktivity pre veľkáčov

Angličtina Helen Doron
Certifikované jazykové vzdelávanie. Deti sa pomocou pesničiek a ďalších zábavných aktivít naučia cudzí jazyk tak ľahko ako materinský.