TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Pohybové aktivity pre veľkáčov pre 3 až 6 ročné deti

Folklóriček pre škôlkárov
Krúžok je určený pre deti od 3 rokov bez doprovodu rodičov. Deti prostredníctvom tanca a spevu s milými rekvizitami spoznajú slovenský folklór, oboznámia so slovenskými ľudovými pesničkami, riekankami i tradíciami a zvyklosťami. Lektorka pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK.

Cvičenie na ploché nohy
Cvičenie je určené pre deti od 3 do 7 rokov. Je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, liečbu plochých nôh a chybného držania tela.

Montessori aktivity pre veľkáčov

Montekútik
Nájdete tu pripravené prostredie podľa zásad montessori pedagogiky s originálnymi pomôckami. Deti si tu nájdu mnoho nových podnetov na svoj rozvoj a mamičky môžu načerpať nové inšpirácie na prácu s deťmi doma.

Montessori ateliér
Na krúžku, zameranom podľa vekových kategórií, deti pracujú s originálnymi montessori pomôckami a inými kvalitnými a zmysluplnými hračkami, rozvíjajú si zmysly, zručnosti a sústredenie.

Tvorivé aktivity pre veľkáčov

Tvorivé dielničky
Aktivity podľa veku detí prinášajú chvíle plné skúmania, objavov a hier s rôznymi kreatívnymi materiálmi a technikami.

MOY TOY
Didaktické hranie pre deti od 3 rokov so stavebnicou, ktorá nie je len o hraní, ale aj o rozvoji jemnej motoriky, logického myslenia, rozvoji technických zručností, podporuje rozvoj fanázie, podporuje spoluprácu a učí deti deliť sa, pretože tu pracujú na stavbe autíčiek, nábytku, domčekov či obchodov v skupine.

Klub mladých Budatkovedcov
Aj Vy by ste chceli aby učiteľ namiesto nudného čmárania po tabuli vytiahol skúmavky a pred Vašimi očami na stole spravil farebný výbuch? Pridajte sa a spoznajte fyziku a chémiu zábavným spôsobom.

Jazykové aktivity pre veľkáčov

Angličtina Hocus&Lotus
Certifikované jazykové vzdelávanie. Deti sa pomocou pesničiek, hry, divadielka a ďalších zábavných aktivít naučia cudzí jazyk tak ľahko ako materinský.