TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Novinky O nás Kontakty
Sofi2019.05.16
2019.04.30
881010 / 101


Program na mesiac máj

Z kategórie: 'Newsletter'

Ide máj! Lásky čas, čas kvitnutia kvetov, spevu vtákov, pestrých farieb kam sa oko pozrie, prvých vysokých teplôt a možno i kúpania. Máj je krásny mesiac plný nádeje a tepla nielen v prírode, ale i medzi ľuďmi, je to mesiac svadieb, zasnúbení a medzinárodných dní - neviem, či je iný mesiac, kde je ich viac. Je to zároveň i mesiac narodenín nášho materského centra a my sa naň už dlho dôkladne pripravujeme. Stojí za tým jeden skvelý nápad a veľké množstvo malých i veľkých dobrovoľníckych rúk, ktoré deň po dni pracujú na tom, aby sme už v sobotu 4.5. od 15:00 mohli spolu poriadne oslavovať na Potulkách slnečnou sústavou.

V stredu na to, 8.5. 9:30 nás čaká ďalšia exkurzia v čokoládovni Hauswirth v Kittsee, čas sme zvolili tak, aby sme zažili prevádzku v pokiaľ možno plnej smene, keďže v Rakúsku je bežný pracovný deň. Začnite ho teda sladko a pridajte sa k nám, ešte máme voľné miesta.

Celý tento týždeň, od 6.5. do 9.5. bude venovaný aj oslavám Európskeho týždňa nosenia detí, čo, ako je u nás zvykom bude veľmi aktívne. V pondelok si môžete zatancovať s Andreou, potom nasleduje podporná skupina so značkou MOYO a popoludní bude nosičská a barefoot burza. Vo štvrtok čaká učeniachtivých ešte workshop viazania šatky na chrbát do batoha.

Pre deti sú už otvorené viaceré krúžky, ktoré bežia, neváhajte sa prihlásiť, vyskúšať si ich za pomerovo zníženú cenu:
Plánujeme otvoriť ešte Cvičenie na ploché nohy v utorky 17:00 so začiatkom 7.5.2019.

K aktivitám pre deti sa pridávajú Musicplay (18-30 mes.) ako jednorazové stretnutia so staronovou lektorkou Andrejkou a tvorivé dielne pre malkáčov každú stredu. Okrem toho budeme maľovať aj s bábätkami, tvoriť budú aj malí umelci!

Pre mamy máme preto stále naše overené poradne a stretnutia zamerané na telesnú i duševnú pohodu mamičiek. Od stretnutí tehuliek s dulou, cez podpornú skupinu nosenia, prinášame novú formu podporky a to kváskovú (v zdravom tele zdravý duch, však?), a aj stretnutie s detskou psychologičkou. Pre maminy samotné máme naďalej jazykové konverzácie v nemčine a angličtine a ak Vás zaujíma viac zo života detí v opatrovníckych rodinách, aj stretnutie Úsmev ako dar. Po novej vlne školení v Exceli s obrovským úspechom a skvelou spätnou väzbou prichádza na rad ďalšia séria stretnutí zameraná na Google aplikácie. Pôjde opäť o dvojdňové školenie zručností Google aplikácií. Odporúčame sa prihlásiť na obe - úzko na seba nadväzujú!

Hľadáme stále novú lektorku (a samozrejme aj účastníčky) na Baby play. Znie to vcelku vznešene a aj to vznešené je. Každá z Vás, ktorá si občas zúfala a naozaj by mala rada na blízku dušu, ktorá jej bude rozumieť by ju mohla v začiatkoch svojho materstva nájsť práve tam, mnohé mamičky nám potvrdili, že majú vďaka baby play nové kamarátky a ich deti spoločnosť, v ktorej si skrátka rozumejú. Viete o mamičke, ktorá čaká prírastok, alebo ho čerstvo má a rada by bola v spoločnosti? Určite jej o nás povedzte, pomôže nám, ak jej budeme môcť pomôcť. Témy baby play sú rôzne a obvykle prispôsobené témam bežného dňa.

Ešte raz Vás srdečne pozývame na sobotnú narodeninovú akciu a tešíme sa na pestrý a veríme, že príjemný mesiac stretnutí aj v našich priestoroch.Vaše dobrovoľníčky a členky
MC Budatko

Program vo väčšom rozlíšení a v PDF.

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!


Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: