TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Budatko štartuje ďalšiu sezónu 9. septembra

Z kategórie: 'Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy'

Aj v roku 2013/2014 sa môžete tešiť nové aktivity, ktoré pre Vás pripravujú dobrovoľníci v materskom centre Budatko na Holíčskej 30.

Pripravená je pre vás opäť herňa s novými hračkami, tvorivé dielničky, obľúbené pohybové či jazykové kurzy pre najmenších, ale aj prednášky z oblasti detskej psychológie a vývoja, kurzy pre dospelých, športové akcie, sezónne oslavy, ako napríklad Halloween, karneval, tematické fotografovania a mnoho mnoho ďalšieho.

Naši členovia a dobrovoľníci nezaháľali ani v lete. A hoci bolo materské centrum oficiálne zatvorené, vnútri vládol čulý ruch. Viac než 300 odpracovaných hodín je rekordom aj pre samotné Budatko. V cvičebni pribudlo veselé akvárium, namaľované na stene, ale dozaista najväčšou novinkou je sprístupnená terasa, ktorú bude Budatko využívať v teplejších jesenných a jarných dňoch na divadielko, či iné „outdoorové“ podujatia – napríklad už 19. septembra sa uskutoční 1. ročník Budatko-behu (respektíve lozenia) pre všetky deti. Samozrejme lezúnikovia budú súťažiť vnútri, na mäkkom koberci :). Viac o akcii tu.

21. septembra sa na Vás zas tešíme v dome kultúry Zrkadlový Háj, kde pre Vás v rámci podujatia "Zdravý život očami detí" pripravujeme predajný stánok a v poobedných hodinách aj prezentáciu Budatka a Budatkovských aktivít. Viac o akcii tu
Takisto sa už môžete prihlasovať na kurzy pre malých aj veľkých. Tešíme sa na Vás oddýchnutí a pripravení!

Vaše Budatko