TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Sofi2019.09.26
2019.09.05
807110 / 101


Program na mesiac september

Z kategórie: 'Newsletter'

Program vo väčšom rozlíšení a v PDF.


Aj Vaše leto uletelo tak rýchlo? Verím, že Ste si ho stihli užiť a v zápätí sa už tešíte na sfarbené listy, naháňanie šarkanov, nové prvé zážitky bábätiek či prvé kroky do škôlky a školy. Nech už Vás septembrom bude sprevádzať čokoľvek, veríme, že využijete aj stretnutia v našom materskom centre, aby ste sa o ne podelili a obohatili seba i svoje deti o ďalšie. Program máme zostavený a na celý september vypísaný v Semafore, takže hor sa prihlasovať!

Hneď prvá pozvánka je už na piatok,6.9.2019, popoludní oficiálne otvárame vynovené priestory materského centra, ktoré sme si vybojovali v hlasovaní v grante BSK a vďaka Vašim 2%. Celé leto usolovne pracovali dobrovoľníčky a členky aj množstvo externých pomocníkov, aby sme mohli vstúpiť do krajších, bezpečnejsích a pohodlnejších priestorov. Veľmi sa na Vás tešíme a pripravili sme si pre Vás okrem samotného oficiálneho otvorenia aj divadielko, hry a charitatívny bazár vecí, ktoré už Budatko bevyužije, no stále môžu niekomu za symbolickú sumu poslúžiť. Určite sa zastavte!

K veľkým akciám bude tento mesiac patriť aj deň otvorených dverí v Dome tretieho veku, s ktorým spolu pracujeme na zblížení generácií. Čaká Vás pestrý pohybový i kultúrny program, zaujímavé tvorivé dielňe a hlavne pokojná a príjemná atmosféra.

Koncom mesiaca máme pre Vás druhé kolo Potuliek slnečnou sústavou, v sobotu 21.09.19 od 16:30 Vás čaká zábavno vzdelávacie popoludnie plné aktivít, vďaka ktorým sa deti dozvedia viac o slnečnej sústave a dobre sa pobavia. Vítané sú celé rodiny a tentokrát potrebujeme aj dobrovoľníkov, prihláste sa u nás a pomôžte dobrej veci.

K novinkám tejto sezóny patria najmä:

Zvyšný program, všetky otvorené krúžky pre dospelých i deti, jednorazové aktivity, montessori, hudobné či pohybové už nájdete v Semafore pripravené na Vaše prihlasovanie. Tak Vám želáme krásny september plný zážitkov aj z Budatka!

Vaše členky a dobrovoľníčky
MC Budatko

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: