TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Pohybové aktivity pre dospelých

Mamijoga
Cvičenie pre mamičky s deťmi. U žien sa zameriame hlavne na spevnenie stredu tela, panvového dna a zrelaxovanie a u detičiek ponúkame masáže, stimuláciu zmyslov spolu s pohybom a rytmom.

Vzdelávacie aktivity pre dospelých

The English Circle
Účelom konverzačných hodín v angličtine je udržiavať jazykové znalosti u mamičiek na rodičovskej dovolenke na aktívnej úrovni, ktorá je nutná pri opätovnom zapojení sa do pracovného pomeru. Môžete prísť i so svojimi detičkami.

Kaffe und Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch)
Účelom konverzačných hodín v nemčine je udržiavať jazykové znalosti u mamičiek na rodičovskej dovolenke na aktívnej úrovni, ktorá je nutná pri opätovnom zapojení sa do pracovného pomeru. Môžete prísť i so svojimi detičkami.

Stretnutia s pediatričkou
Asi najnáročnejšou úlohou rodiča je zvládnuť vlastný strach o dieťa. Často máme množstvo otázok, ktoré na prvý pohľad nemá kto zodpovedať alebo potrebujeme nezaujatý pohľad iného špecialistu.

Stretnutia s psychologičkou
Stretnutia sú určené rodičom, ktorí chcú nájsť spôsob ako spraviť život detí i celej rodiny spokojnejším, sú ochotní učiť sa novým spôsobom komunikácie s deťmi, alebo chcú zmeniť zautomatizované a neefektívne reakcie na užitočné...

Mamikoučing
Stretnutia mamičiek, na ktorých si formou tematických diskusií vedených na báze koučingu vzájomne poskytujeme inšpiráciu, motiváciu, spolupatričnosť, relax a všetko, čo potrebujeme...

Podoporné skupiny

Podporná skupina nosenia
Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek, o ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkýň nosenia.

Podporná skupina dojčenia
Informácie, ktoré o dojčení získate v podpornej skupine, spolu so vzájomnou výmenou skúseností a podporou od poradkyne a od ostatných mamičiek, Vám môžu pomôcť úspešnejšie a dlhodobejšie dojčiť.

Babyplay
Stretnutia mamičiek s malými bábätkami a batoľatami. Nie je to prednáška, ale stretnutie s voľnou diskusiou a možnosťou zdieľať skúsenosti, či nechať si poradiť, zodpovedať otázky nielen k stanovenej téme. A detičky sa zatiaľ pri nás pohrajú.

Úsmev ako dar
Srdečne Vás pozývame na stretnutia s rodičmi a deťmi z náhradných rodín, vždy na zujímavé témy. Je veľa ľudí, ktorí rozmýšľajú o adopcii, no váhajú. My vám radi pomôžeme zbaviť sa týchto otáznikov.