TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Oddychové aktivity pre dospelých

Relaxačný večer
Bez detí, pri zaujímavých tvorivých aktivitách, pri rozhovoroch s kamarátkami, pri sladkých dobrotách a plnom pohári na stopke... sa najlepšie naberajú nové sily na ďalšie maminkovské fungovanie.

Háčkostretko
Neformálne stretnutia pri háčkovaní či štrikovaní.

Pohybové aktivity pre dospelých

Mamatabata
Ak sa ani Vám nechce cvičiť samým doma a únik od ratolestí nehrozí ;), poďme to skúsiť spolu!

Folkgym
Tanečný aerobik s množstvom zábavy, ktorý Vás naladí na celý týždeň.

Kundalini joga
Kundalini joga pracuje na harmonizacii tela, duše a mysle. Hlavným cieľom je prebudiť plný potenciál vedomia v jednotlivcovi.

Cvičenie s fyzioterapeutkou
Dostante sa do formy po pôrode s odbornou pomocou.

Zumba
Tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady.

Vzdelávacie aktivity pre dospelých

Koučing
Individuálne alebo skupinové stretnutia mamičiek, na ktorých si formou tematických diskusií vedených na báze koučingu vzájomne poskytujeme inšpiráciu, motiváciu, spolupatričnosť, relax a všetko, čo potrebujeme...

Stretnutia s dulou
Dula je skúsená, vyškolená žena, ktorá poskytuje mamičke podľa jej potrieb starostlivosť v tehotenstve, počas pôrodu, v období šestonedelia a pri dojčení.

Stretnutia s psychologičkou
Stretnutia sú určené rodičom, ktorí chcú nájsť spôsob ako spraviť život detí i celej rodiny spokojnejším, sú ochotní učiť sa novým spôsobom komunikácie s deťmi, alebo chcú zmeniť zautomatizované a neefektívne reakcie na užitočné...

English conversations
Deutsche Konversation
Konverzacie v slovenčine pre cudzincov
Účelom monotematických konverzačných hodín v danom jazyku je udržiavať jazykové znalosti u mamičiek na rodičovskej dovolenke na aktívnej úrovni, ktorá je nutná pri opätovnom zapojení sa do pracovného pomeru. Môžete prísť i so svojimi detičkami.


Podporné skupiny

Podporná skupina nosenia
Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek, o ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkýň nosenia.

Podporná skupina dojčenia
Informácie, ktoré o dojčení získate v podpornej skupine, spolu so vzájomnou výmenou skúseností a podporou od poradkyne a od ostatných mamičiek, Vám môžu pomôcť úspešnejšie a dlhodobejšie dojčiť.