TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Pohybové aktivity pre dospelých

Kundalini joga
Kundalini joga pracuje na harmonizacii tela, duše a mysle. Hlavným cieľom je prebudiť plný potenciál vedomia v jednotlivcovi.

Mamatabata
Ak sa ani Vám nechce cvičiť samým doma a únik od ratolestí nehrozí ;), poďme to skúsiť spolu!

Vzdelávacie aktivity pre dospelých

Koučing
Individuálne alebo skupinové stretnutia mamičiek, na ktorých si formou tematických diskusií vedených na báze koučingu vzájomne poskytujeme inšpiráciu, motiváciu, spolupatričnosť, relax a všetko, čo potrebujeme...

Masáže bábätiek
Počas stretnutí sa naučíme nielen masírovať bábätko, ale vytvoríme spoločne priestor podpory vašej cesty materstvom (rozhovory a rady o spánku, príkrmoch, nosení, dojčení...).

Stretnutia s dulou
Dula je skúsená, vyškolená žena, ktorá poskytuje mamičke podľa jej potrieb starostlivosť v tehotenstve, počas pôrodu, v období šestonedelia a pri dojčení.

Stretnutia s psychologičkou
Stretnutia sú určené rodičom, ktorí chcú nájsť spôsob ako spraviť život detí i celej rodiny spokojnejším, sú ochotní učiť sa novým spôsobom komunikácie s deťmi, alebo chcú zmeniť zautomatizované a neefektívne reakcie na užitočné...

English conversations
Účelom monotematických konverzačných hodín v angličtine je udržiavať jazykové znalosti u mamičiek na rodičovskej dovolenke na aktívnej úrovni, ktorá je nutná pri opätovnom zapojení sa do pracovného pomeru. Môžete prísť i so svojimi detičkami.

Deutsche Konversation
Účelom monotematických konverzačných hodín v nemčine je udržiavať jazykové znalosti u mamičiek na rodičovskej dovolenke na aktívnej úrovni, ktorá je nutná pri opätovnom zapojení sa do pracovného pomeru. Môžete prísť i so svojimi detičkami.

Háčkostretko
Nepravidelné neformálne stretnutia pri háčkovaní, pre začiatočníkov aj pokročilých.

Podoporné skupiny

Podporná skupina nosenia
Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek, o ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkýň nosenia.

Podporná skupina dojčenia
Informácie, ktoré o dojčení získate v podpornej skupine, spolu so vzájomnou výmenou skúseností a podporou od poradkyne a od ostatných mamičiek, Vám môžu pomôcť úspešnejšie a dlhodobejšie dojčiť.