TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Pohybové aktivity pre dospelých

Joga
Pomocou jogy sa budeme snažiť predchádzať bolestiam a vytvárať pružné, pevné telo. Dýchacími technikami uvoľníme napätie a zrelaxujeme sa.

Mamijoga
Cvičenie pre mamičky. U žien sa zameriame hlavne na spevnenie stredu tela, panvového dna a zrelaxovanie. Detičky sú vítané.

Vzdelávacie aktivity pre dospelých

Stretnutia s dulou
Dula je skúsená, vyškolená žena, ktorá poskytuje mamičke podľa jej potrieb starostlivosť v tehotenstve, počas pôrodu, v období šestonedelia a pri dojčení.

Stretnutia s psychologičkou
Stretnutia sú určené rodičom, ktorí chcú nájsť spôsob ako spraviť život detí i celej rodiny spokojnejším, sú ochotní učiť sa novým spôsobom komunikácie s deťmi, alebo chcú zmeniť zautomatizované a neefektívne reakcie na užitočné...

Rodičovský klub
Diskusie s psychologičkami o rodičovstve a efektívnej komunikácii, zdieľanie skúseností a získanie nových podnetov na sebarozvoj. A deti sa zatiaľ zahrajú :)

Stretnutia s pediatričkou
Asi najnáročnejšou úlohou rodiča je zvládnuť vlastný strach o dieťa. Často máme množstvo otázok, ktoré na prvý pohľad nemá kto zodpovedať alebo potrebujeme nezaujatý pohľad iného špecialistu.

Podoporné skupiny

Podporná skupina nosenia
Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek, o ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkýň nosenia.

Podporná skupina dojčenia
Informácie, ktoré o dojčení získate v podpornej skupine, spolu so vzájomnou výmenou skúseností a podporou od poradkyne a od ostatných mamičiek, Vám môžu pomôcť úspešnejšie a dlhodobejšie dojčiť.

Babyplay
Stretnutia mamičiek s malými bábätkami a batoľatami. Nie je to prednáška, ale stretnutie s voľnou diskusiou a možnosťou zdieľať skúsenosti, či nechať si poradiť, zodpovedať otázky nielen k stanovenej téme. A detičky sa zatiaľ pri nás pohrajú.