TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Babyplay

STREDY 10:30
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Čo potrebuje novopečená mamička najviac? Podporu. A kamošku. Ideálne takú, ktorá má dieťa. Pre nemamičky sú témy ako grckanie, papanie, spinkanie a plačkanie zvyčajne zaujímavé len chvíľku a zrazu už „neni o čom“. Lebo svet kamarátok stále beží v zabehnutých koľajach, zatiaľ čo ten náš sa otočil o 180 stupňov. Okolo nás (a v nás) sa deje toľko úžasných vecí, o ktoré sa potrebuejeme podeliť! Kde ale takú kamarátku vziať? Možno máte šťastie a medzi vašimi známymi sa to mamičkami len tak hemží. My ostatné musíme hľadať... a nájsť: materské centrum! :) Tu sa všetky témy okolitého sveta sa zúžia na tie podstatné - deti, láska, rodina. To je to, na čom záleží.
Stredajšie dopoludnie patrí krúžku Babyplay, kedy sa za hodinku a pol stíhajú prebrať všetky dôležité mamičkovské témy. Od pôrodu, cez reflux až po svokry. A o týždeň znovu, lebo je toho ešte toľko, čo sme si nepovedali... Zdieľať s niekým radosť z bábätka je úžasný pocit. A tá úľava, keď popri tom zistíte, že aj ostatné mamičky občas trápia rovnaké pochybnosti ako vás, že si tiež kladú rovnaké otázky... Podpory nikdy nie je dosť. A kamarátok už vôbec nie. Príďte si aj vy po oboje na Babyplay!

Lektorkou, či skôr moderátorkou, je vždy niektorá z členiek Budatka, ktorej drobec ešte vydrží aspoň hodinku na jednom mieste.:)

Stretnutia sa konajú spravidla raz do týždňa, na každé sa prihlasuje samostatne, vstup voľný.