TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Novinky O nás Kontakty
Sofi2019.06.21
2019.06.21
2630 / 101


V MC Budatko začína leto a aj ty rozhodneš aké bude!

Z kategórie: 'Newsletter'

V materskom centre sa pomaly ale isto preklápa letný semester do prázdnin. Časť našich doborovľníčok si už užívať zaslúženú dovolenku, mnohé z nás sa na tú svoju ešte len tešia a zatiaľ si hľadajú svoj tieň na prechádzkach a aktivitách s deťmi doma. Ako každé leto, aj toto bude v Budatku veľa usilovných včielok bzučať a pracovať na tom, aby sme začali v novom šate, čistí a s množstvom noviniek.Tou najväčšou je snaha získať prostriedky na prerobenie kuchyne a jazykovej miestnosti tak, aby spĺňali náročné predpoklady množstva návštevníkov a stále hustejšieho a intenzívnejšieho programu. Bratislavský samosprávny kraj v rámci participatívneho rozpočtu rozdeľuje finančné prostriedky a aj vy v hlasovaní máte možnosť rozhodnúť, kam pôjdu. Jeden z projektov je aj ten náš a touto cestou vás a vaše rodiny žiadame o podporu v hlasovaní. Každý hlas, každý e-mail sa počíta a pomôže nám pre Vás vytvoriť krajšie, čistejšie a praktickejšie priestory.

Jedzme hravo, hrajme sa zdravo je projekt zameraný na vytvorenie kultúrnejších a bezpečnejších priestorov v našom centre. Tak ako v každej rodine aj u nás je srdcom centra kuchynka, kde sa pri kávičke či kašičke nadväzujú nové priateľstvá, detské aj dospelácke. Modernizáciou kuchynky vytvoríme bezpečnejšie, priestrannejšie a príjemnejšie miesto na posedenie a získame viac úložného priestoru. Obnovou „jazykovky“ vytvoríme príjemnejšie a čistejšie miesto pre plánované krúžky. Obnovené priestory predstavíme na komunitnom podujatí.

Ako hlasovať?
  1. Klik na stránku Bratislavského samosprávneho kraja
  2. Vybrať projekt Jedzme hravo, hrajme sa zdravo
  3. Zadať e-mailovú adresu do poľa.
  4. Klik na hlasovať.
  5. Mailom príde žiadosť o potvrdenie hlasu.
Hlasovanie končí 24.6.2019, preto využite svoju možnosť sa zapojiť čím skôr. Všetky informácie a prehľad projektu nájdete aj na letáku. Ďakujeme!

Čo nás čaká najbližšie dni?
Zajtra sme na Dňoch Petržalky 2019 na Dostihovej dráhe so stánkom materského centra Budatko aj pre Vás. Zastavte sa u nás, nechajte deti sa zahrať a zabaviť, pozvite k nám známych s deťmi a oddýchnite si u nás chvíľku.

Budatko v lete
Do konca mesiaca ešte máme v Semafore viacero aktivít, ktoré postupne ukončia sezónu a materské centrum sa preklopí do letného módu. Čo to znamená? Že všetky aktivity, vrátane herničky, budú otvorené iba podľa Semafora. Vzhľadom na veľké množstvo dovoleniek a plánované äpravy a čistenie priestorov je nutné si pred návštevou preveriť program na našej stránke. Budeme Vás samozrejme informovať aj na Facebooku, všetky informácie budú určite aktualizované aj v Semafore.

Čakajú vás napríklad:Všetky tieto a prípadne ďalšie aktivity, s ktorými dovolenkujúce a renovujúce dobrovoľníčky prídu nájdete vždy v Semafore.

Prajeme vám krásne leto plné zážitkov a pohody doma, pri vode, v lese i na cestách!
Vaše dobrovoľníčky a členky
Materského centra Budatko

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: