TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Novinky O nás Kontakty
Sofi2019.09.26
2019.09.26
11490 / 101


Program na mesiac október

Z kategórie: 'Newsletter'

Program vo väčšom rozlíšení a v PDF.

Na október sa tešíme vždy tak trochu viac. Utrasie sa nová sezóna, je to prvý celý mesiac v prevádzke a tento mesiac Vám obvykle prinášame deň otvorených dverí. Ani tento mesiac to nebude inak, už vo štvrtok 10.10.2019 medzi 9:00 a 12:00 budú u nás na Vás čakať otvorené dvere všetkých miestností, ukážky bežného programu a možnosť si to všetko vyskúšať.

Hneď deň na to, v piatok oslavujeme u nás medzinárodný týždeň nosenia detí dvomi poliermi programu a to tancovaním s Andreou a podpornou skupinou nosenia.

Aj jeseň sa už viteľne začala nielen v kalendári, ak Vám niečo chýba v detskom šatníku, využite možnosť prísť v sobotu 19.9.2019 na burzu jesenného a zimného oblečenia. V prípade, že máte záujem na burze predávať, prihlasovanie predajcov spúšťame 5.10.2019. Prosíme predávajúce mamičky, aby svoju ponuku sústredili na ponuku sezónneho oblečenia a obuvi a tak poskytli kupujúcim
ponuku, pre ktorú prišli.

V októbri budeme mať ešte jednu oslavu, tekvičková zábava pre deti prinesie nielen kreatívne chvílky, ale i priestor sa vytancovať, vyblázniť a dobre zabaviť. 23.10. a 24.10. sa už na Vás teší organizačný tím!

Máme aj množstvo noviniek v programe pre mamičky, radi by sme Vás upozornili na:

Zvyšný program, všetky otvorené krúžky pre dospelých i deti, jednorazové aktivity, montessori, hudobné či pohybové už nájdete v Semafore pripravené na Vaše prihlasovanie. Tak Vám želáme farebný október plný zážitkov aj z Budatka!

Vaše členky a dobrovoľníčky
MC Budatko

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: