TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Maria2016.05.2315300 / 101


Na záhrade v Dome tretieho veku na Poloreckého ulici

Z kategórie: 'Aktivity, krúžky a akcie'

Hurá jar!
Hurá na vzduch!

A najlepšie do záhrady, priamo v centre ovsištského sídliska :). Keďže nám zas a znova bolo na veľkonočných tvorivkách v DTV veeeeeľmi fajn, pokračujeme s obyvateľmi Domu tretieho veku tentokrát v ich záhrade, na Polereckého 2. Spestriť program nám prídu aj školáci s bábkovým predstavením - O bratislavskej povesti - 14.6.2016 o 10.00 hod.

Na vzduchu sa samozrejme žiada pohyb. Preto nám osadenstvo DTV urobí mini-športový deň, bez súperenia a cien, ale len tak, čisto pre zábavu, Deti budú môcť vyskúšať svoje zručnosti pri rôznych športových náčiniach. Nebude chýbať petanque či kolky. Koho to nebude baviť, môže sa pokochať rybkami v jazierku, vytvoriť si niečo pekné v tvorivých dielničkách, alebo ugrilovať si donesené dobrôtky. Tešíme sa na príjemné predpoludnie.

V prípade zlého počasia sa budú konať tvorivé dielničky v interiéri a k dispozícii bude aj relaxačná miestnosť Snoezelen.

Tešíme sa na Vás a ďakujeme za podporu....

Budatko


Ako sa dostanete do Domu tretieho veku?
Najlepšie autobusom na zastávku Ovsištské nám. (98 ,99) a potom už len okolo 100 m peši po chodníku smerom k Ekonomickej univerzite. Vľavo uvidíte oranžový panelák - Dom tretieho veku.
A o čom boli Veľkonočné tvorivky? Tu stručný sumár..... :)
Po úspešnom Vianočnom tvorení sme sa znovu rozhodli potešiť dôchodcov, bývajúcich v Dome tretieho veku na Poloreckého ulici v Ovsišti v Bratislave. Dňa 9.3. o 9.30 sme v spolupráci s p. riaditeľkou Palúchovou a vedúcou sociálnorehabilitačného oddelenia, p. Horňákovou naplánovali ďalšie tvorivé dielničky na tému VEĽKÁ NOC. Spolu sme vyrobili veľkonočné papierové magnetky, a napiekli sme pravé domáce slané oblátky.

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Ivet01 | 05.03.2016, 07:04:43 |

Zdieľaj: