TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Maria2016.05.09198310 / 101


Narodeninový začarovaný piknik na lúke pri Technopole vystrieda Prechádzku začarovaným lesom

Z kategórie: 'Aktivity, krúžky a akcie'

Namiesto tradičného začarovaného lesa sme pre Vás tento rok pripravili začarovaný narodeninový piknik s množstvom zábavy a akcií.
Piknik sa uskutoční v sobotu 21. mája od 15.00, na veľkej lúke pri Starhradskej ulici. Na lúku sa najlepšie dostanete zo zástavky "Technopol", lúka je vzdialena cca. 10 minút peši. Ak prídete autom, môžete skúsiť zaparkovať na Starhradskej ulici, alebo v okolitom sídlisku.

Samozrejmosťou sú stanovištia, ktoré nesmú chýbať na žiadnej začarovanej akcii. Nezabudnite si preto pri registrácii pýtať kartičku, do ktorej budete zbierať pečiatky od našich postavičiek. Viac vám však k stanovištiam neprezradíme... veríme že ich všetky deti ľahko spoznajú. Po nazbieraní dostatočného počtu pečiatok si detičky môžu prísť po peknú odmenu v cieli...

Jedno stanovište vám však prezradíme - lebo tu potrebujeme aj Vašu pomoc. Pomôžte nám spraviť najväčšiu muffinovú tortu na svete. Pri perníkovej babičke, ktorej sa vlastne vôbec netreba báť, lebo deti jej vôbec nechutia, ich budeme spoločne zdobiť a rátať. Ak sa nám podarí tromfnúť počet 2200, máme nárok na zápis do knihy rekordov! (a ak nie, tak ju vyhlásime aspoň za najväčšiu muffinovú tortu v Petržalke). Ešte jedna podstatná informácia pre detičky a mamičky, ktoré nám pomôžu a donesú muffinky - čaká na ne špeciálny darček na kreatívne "pečenie" doma.

Okrem stanovíšť môžu deti tvoriť aj v tvorivom kútiku, hlavnou témou bude "vytvor si svoj párty klobúčik", takže sa bude maľovať a lepiť nálepky, ale koho to nebude baviť, môže si vziať omaľovanku, pohrať sa s plastelínou, či spraviť si čelenku do vlasov.

V prípade priaznivého počasia pre Vás plánujeme pripraviť aj ochutnávku vodných hier, nezabudnite preto prípadne detičkám pribaliť náhradné ponožtičky či topánočky (pláštiky budú k dispozícii).

Nuž a to najlepšie nakoniec. V sprievodnom programe najskôr svojimi čarami všetky deti ohúri sám veľký Talostan a o hodinku na to nám divadielko Zuzu ukáže, čo s odpadkami a na čo je vlastne dobrá recyklácia. Ku koncu žrebujeme veľkú tombolu, lístky sa budú predávať počas celej akcie na registrácii. Ceny v tombole sú nesmierne zaujímavé, kreatívne sady, poukazy do Budatka, či hlavná cena - víkendový pobyt v hoteli Bystrá***.
Vstup na akciu je voľný, z dôvodu plánovania odmien pre deti Vás však prosíme, registrujte každé dieťa, ktoré chce súťažiť, cez náš web. Sútaže sú vhodné pre deti od cca. 1,5 roka vyššie.

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Lula01 | 01.04.2016, 21:48:21 |

Lara320 | 01.04.2016, 21:54:37 |

katka3 | 20.05.2016, 12:27:59 |

Zdieľaj: