TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Maria2016.07.045080 / 101


Začarovaný narodeninový piknik - tlačová správa z akcie

Z kategórie: 'Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy'

Sobota, 21.mája 2016

Narodeninový piknik materského centra Budatko sa konal pod záštitou starostu Ing. Vladimíra Bajana a s podporou významných sponzorov. 9. narodeniny prišlo osláviť celkovo viac ako 550 gratulantov. Na lúke v blízkosti jazera Draždiak sa bavilo celkovo až 266 detí a 285 dospelých.

Poldenná rodinná akcia ponúkla návštevníkom súťaže, hry a pútavý program. Každé dieťa si okrem zážitkov odnieslo domov odmenu, muffiny a tí šťastnejší aj krásny darček z tomboly.

Celkovo 8 súťažných stanovíšť ponúkalo množstvo zábavy. Každé stanovište strážila rozprávková postavička, ktorá skúseným okom dozerala na plnenie všetkých úloh. S Červenou čiapočkou deti skladali obrázky, s vodníkom chytali ryby a s lišiakom zostavovali obrovské kocky. Po absolvovaní všetkých stanovíšť si deti v cieli vyzdvihli drobné odmeny. Dohľad nad všetkým a všetkými robili rozvážni páni hasiči.

Hlavným bodom programu boli dve predstavenia. Divadielko ŽUŽU učilo detičky separovať odpad a kúzelník Talostan ich vtiahol do sveta kúziel a mágie. Veľkým lákadlom bolo zdobenie muffinov so známou foodblogerkou Mirkou. Vzhľadom na chutnosť ozdobených koláčikov a množstvo mlsných jazýčkov nevyšiel pokus o vytvorenie najväčšej muffinovej torty.

Okrem toho sa deti vozili na poníkoch, skákali na trampolíne alebo vyrábali klobúčiky či iné ozdoby do vláskov. Na mini-vodných hrách experimentovali so želatínovými guličkami a prelievaním vody.

Akciu zakončila tombola. Množstvo hračiek, vakov a užitočných drobností našlo svojich nových majiteľov. Na jednu rodinku čakalo sladké prekvapenie v podobe chutnej torty z dielne Beautifood a hlavný víťaz si domov odniesol víkendový pobyt vo wellness hoteli Bystrá v Nízkych Tatrách.

O organizáciu a zábavu detí a ich rodičov sa postaralo veľké množstvo dobrovoľníkov a zástupcov našich sponzorov. Za podporu ďakujeme:
piknik

a všetkým dobrovoľníkom.
Tlačová správa vo formáte pdf: Tlačová správa piknik
Fotografie z akcie: Fotografie piknik
Leták k akcii: Leták piknik

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: