TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Maria2018.01.083580 / 101


Bývalé členky - ďakujeme za pomoc a podporu


Ďakujeme všetkým naším bývalým členkám a dobrovoľníčkam za ich nezištnú pomoc. V kariérnom aj osobnom živote im prajeme veľa úspechov, spokojnosti a príjemných ľudí, ochotných podať kedykoľvek pomocnú ruku tak, ako to boli oni ochotné robiť pre návštevníkov a chod nášho materského centra.

Katka Tománková - krúžky, akcie, podpredseda, aktuálne témy, webka, tvorivky
Zuzka Slováková - akcie pre detičky, tvorivé dielne


Martina Kočí má dcérku Terezku a Lucku. V Budatku pôsobila ako štatutár - druhý podpredseda, Budatku sa venovala dlhodobo od roku 2010 do roku 2016. Maťku Kočí sme v roku 2016 nominovali na cenu Srdce na dlani, ktorú organizuje Bratislavské dobrovoľnícke centrum. Počas svojho pôsobenia nielen viedla montessori kútik či herničku, ale aj aktívne organizovala prednášky či iné vzdelávacie aktivity pre dospelých, takisto akcie pre celé rodiny, organizovala niektoré nákupy, podľa potreby pomáhala s administráciou web-stránky a riešila aktuálne témy.

Prečo som sa stala členkou?


Tina Gancárová má dcérky Hanku a Lucku. V Budatku začala najskôr vypomáhať štandardne v herničke a pri brigádach, časom bola interne pasovaná za IT-guru, nakoľko vedela rýchlo vyriešiť 99% všetkých problémov týkajúcich sa webky či akýchkoľvek počítačových prác. Okrem administrácie stránky Tina takisto v Budatku viedla tvorivé dielničky a vypomáhala pri rôznych akciách. Tina pôsobila v Budatku aktívne v rokoch 2013-2016.Zuzana Slováková má synov Huga /5/ a Nika /1/. Je členkou od roku 2011. Zuzku sme získali vďaka jej sestre, ktorá ju priviedla do Budatka na kurz. Zuzka organizovala Karneval, Športový deň, Budatkobeh, Preteky odrážadiel aj Mikuláša. Navrhla slniečkové logo Budatka. Tvorila tiež s detičkami na Tvorivých dielňach pre Veľkáčov. Vďaka nej nám chodia vypomáhať na akciách žiaci zo základnej školy Dudova 2.


Monika Modrovská má dve dcérky staršiu Emku a mladšiu Kristínku. Do Budatka začala chodiť ešte s Emkou, potom začala ako dobrovoľníčka pomáhať s otváraním herne a Montessori kútiku. Monika významne pomáha i pri organizácii rôznych aktivít a akcií v rámci Budatka.
Jana Rabatinová navštevovala Budatko so starším synom Matúškom /7rokov/ už dlho, no pridať sa k nám ako členka rozhodla až po narodení dcérky Andrejky /2roky/, pomáha s otváraním herne, má na starosti zásobovanie kuchynky, divadielka, či pomoc v herni a na rôznych akciách.

Katarína Tománková sa stala členkou po dlhoročnom odolávaní, kedy vypomáhala v Budatku ako dobrovoľníčka. Má dve dcérky Emku /7r./ a Simonku /4r/
Katka nám popri zamestnaní vypomáha na aktivitách, ktoré sa konajú mimo prac. času. So sestrou Zuzkou nás potešili akciami Halloween, Karneval, Športový deň, Recyklačný deň.

Jarka Gendešová mamička dvoch chlapčekov Dávidka a Jurka.

Jarka má na starosti aktualizáciu údajov na našom WEBe. Jarku tiež môžete stretnúť na petržalských ihriskách ako rozdáva mamičkám letáčiky,s manželom pomáha pri rôznych prácach a brigádach na skrášlenie priestorov a zdvíha i služobný mobil:)


Prečo som sa stala členkou?
Ivana Temešiová má dvoch chalanov Aďa a Tobiasa. Ivana už nastúpila do práce, ale výdatne nám aj popri práci pomáhala hlavne s výrobkami na predaj na vianočných trhoch. Jej manžel bol zas nenahraditeľný pri sťahovaní Budatka. Ivana spolu s manželom Peťom sú pre nás veľká pomoc pri organizovaní Budatkovských BúrzKatka Beberová má dve dcérky Ninku a Hanku. Do aktivít Budatka sa hneď od malička zapája aj malá Hanka, ktorá všetko sleduje z babyšatky :-)

Katka je učiteľka z Montessori materskej školy a zastrešuje v Budatku Montessori kútik, je gestorkou projektu Montessori kútik a vedie i prednášky na tému Montessori pedagogika.


Gabika Polačeková - Prečo som sa stala členkou?


Zuzana Hlatká - Prečo som sa stala členkou?


Erika Plašienková - Prečo som sa stala členkou?Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: