TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Pravidelné krúžky pre deti


Na krúžky sa prihlasujte cez SEMAFOR

Zdokonaľuj sa bábätko

Kurz stimulácie a manipulácie s bábätkom v zmysle psychomotorického vývoja pre čerstvých rodičov, ktorí chcú pre svoje novorodené dieťatko urobiť maximum formou zdravej stimulácie a podpory.

Babyjoga

Toto cvičenie ponúka všetko od masáže bábätka, cez správne držania tela ženy, strečing, až po relaxáciu. U žien sa zameriame hlavne na spevnenie stredu, panvového dna a zrelaxovanie a u bábätiek ponúkame komplexnú stimuláciu zmyslov spolu s pohybom a rytmom s pesničkami a riekankami. Je určené pre mamičky od šestonedelia do jedného roka dieťatka.

Cvičenie na fitloptách pre bábätká

Krúžok je určený detičkám od 6 mesiaca až do 1 roka, resp. do veku, kedy už samostatne chodia. Prebieha s hudbou formou hry s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok - guličiek, overballov, biliba, molitanovych preliezok, balančných dosiek a pod.

Musicplay for babies

Krúžok je určený pre deti od 4 do 12 mesiacov (nechodiace). Na krúžku sa spája spev, pohyb, hra a anglický jazyk prirodzeným spôsobom. Celá hodina je vedená v angličtine.

Cvičenie na fitloptách

Krúžok je určený detičkám od 1 roka, resp. od veku, kedy už samostatne chodia až do 2 rokov. Prebieha s hudbou formou hry s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok - guličiek, overballov, biliba, molitanovych preliezok, balančných dosiek a pod.

Tancuj, spievaj, dupitkaj

Krúžok je určený pre deti od 2 do 3 rokov. Cvičenie s pomôckami, s tancom, spevom, riekankami a hrami.

Folklóriček

Krúžok je určený pre deti od 21 mes. do 3,5 roka. Deti prostredníctvom tanca a spevu s milými rekvizitami spoznajú slovenský folklór, oboznámia so slovenskými ľudovými pesničkami, riekankami i tradíciami a zvyklosťami. Lektorka pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK.

Cvičenie na nožičky a chrbátik

Cvičenie je určené pre deti od 1,5 do 3 rokov. Je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, liečbu plochých nôh a chybného držania tela.

Montessori ateliér

Je určený pre deti od 1 do 4 rokov, rozdelený podľa vekových kategórií. Na krúžku deti pracujú s originálnymi Montessori pomôckami a inými kvalitnými a zmysluplnými hračkami, rozvíjajú si zmysly, zručnosti a sústredenie.

Musicplay for toddlers

Krúžok je určený pre deti od 2 do 3 rokov. Na krúžku sa spája spev, pohyb, hra a anglický jazyk prirodzeným spôsobom. Celá hodina je vedená v angličtine.

MOY TOY

Didaktické hranie pre deti od 3 rokov. Táto stavebnica nie je len o hraní, je aj o rozvoji jemnej motoriky, logického myslenia, rozvoji technických zručností, ale podporuje aj rozvoj fanázie a v rámci materských a základných škôl podporuje spoluprácu a učí deti deliť sa, pretože tu pracujú na stavbe autíčiek, nábytku, domčekov, obchodov či karavanu v skupine.

Folklóriček pre škôlkárov

Krúžok je určený pre deti od 3 rokov bez doprovodu rodičov. Deti prostredníctvom tanca a spevu s milými rekvizitami spoznajú slovenský folklór, oboznámia so slovenskými ľudovými pesničkami, riekankami i tradíciami a zvyklosťami. Lektorka pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK.

Cvičenie na ploché nohy

Cvičenie je určené pre deti od 3 do 7 rokov. Je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, liečbu plochých nôh a chybného držania tela.