TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Cvičenie na chrbátik a nožičky


PIATKY 9:00 (1,5 - 3 roky), začíname od 31.01.2020, posledná (náhradná) hodina 20.03.2020

Prihlasujte sa cez SEMAFOR

Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, prevenciu a liečbu plochých nôh a chybného držania tela. Cieľom kurzu je modernými metódami, za pomoci zábavných prostriedkov, hravou formou ovplyvniť nesprávne pohybové návyky a reflexnými pomôckami formovať a stimulovať svaly klenby a nohy. Deti si precvičia nôžky na nerovnom teréne a na rôznych rehabilitačných pomôckach. Všetky cviky dieťa robí nohami. Rukami si môže pomôct, ale následne ho necháme znova pracovať len nohami. Cvičenie sa tak stáva zábavné, ale hlavne terapeutické. Na cvičení sú prítomní i rodičia, cvičia spolu s deťmi. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Počet detí na krúžku 6 - 10. Lekcia pozostáva z troch častí: rozcvička (dýchacia gymnastika), cielená pohybová aktivita (zameraná na posilnenie a formovanie svalov klenby nohy a chrbtového svalstva, na kurze sa využívajú špeciálne balančné pomôcky, overbaly, fitlopty...), relaxácia (naťahovacie cvičenia, masáž chodidiel reflexbalom).
Ako vyzerá hodina Cvičenia na nožičky a chrbátik? Nahladnite do albumu.


Cena krúžku je 45 € a zahŕňa:
  • 6 lekcií (45 min)
  • 1 náhradnú lekciu
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Cvičenia sa môžu zúčastniť len tie deti, ktoré majú cvičenie uhradené. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku za cvičenie.
Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 7:00 dňa, kedy sa koná cvičenie.
Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko rodič berie na vedomie, že častou neprítomnosťou svojho dieťatka na cvičení blokuje miesto inému dieťatku, ktoré sa do krúžku nedostalo. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím priamo lektorku alebo napíšte na mcbudatko@gmail.com.

Edita Oleárová Čačaná mamička 2 synov, momentálne na materskej dovolenke, fanúšik materských a rodinných centier. S problémom plochých nôh sa stretla u 6 ročného syna a práve preto sa tejto problematike začala venovať. Absovlovala kurz Prevencia plochých nôh u fyzioterapeutky Mgr. Bibiany Macháčkovej - Sanitas Pedes.
cacana@centrum.sk, 0905 033 736