TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Program na mesiac november

Z kategórie: 'Newsletter'

Program vo väčšom rozlíšení a v PDF.

V tento mesiac je už všetko farebné. Sady, parky a lesy sú na pohľad zďaleka i zblízka úžasnou hrou teplých jesenných farieb, krásne dni babieho leta pomaly vystriedajú chladné a veterné, či mokré dni s krátkym, alebo dokonca žiadnym potešením zo slnečného svitu. Napriek tomu si mnohé deti prekvapivo uchovávajú neuveriteľné množstvo energie a tešia sa na každé počasie: keď fúka, schmatnú šarkana a vybláznia sa na prvej väčšej voľnej ploche, keď prší, treba sa len dobre poobliekať, skočiť do gumákov a vytešovať sa z kaluží alebo schovávať pod veselým dáždnikom. A ked je sychravo a hmlisto, stačí sa schovať po deku a prečítať si dobrú knižku alebo kreatívne tvoriť z listov, gaštanov či iných pokladov nazbieraných počas krásnych dní.

Ak budete mať chuť združiť pobyt vonku s pobytom vnútri, u nás určite nájdete okrem otvorenej herničky aj množstvo zaujímavých krúžkov, či aktivít pre Vás i Vaše ratolesti. Väčšina je už vypísaná v Semafore a to, čo Vám tam ešte chýba sa objaví v krátkom čase.
Upozorňujeme znovu na to, že väčšinu aktivít vypisujeme zhruba týždeň pred ich začiatkom, väčšie či očakávané aktivity i škôr. Vianočné fotenie už bolo čiastočne spustené, ďalšia vlna fotení s fotografkou bude spustená 25.10.2019.
Máme aj množstvo noviniek v programe pre mamičky, radi by sme Vás upozornili na:

Zvyšný program, všetky otvorené krúžky pre dospelých i deti, jednorazové aktivity, montessori, hudobné či pohybové už nájdete v Semafore pripravené na Vaše prihlasovanie. Tak Vám želáme farebný október plný zážitkov aj z Budatka!

Vaše členky a dobrovoľníčky
MC Budatko

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!