TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Program na mesiac december

Z kategórie: 'Newsletter'

Program vo väčšom rozlíšení a v PDF.

Tento mesiac je krátky. jeden z najkrajších v roku. Asi som Vás teraz zaskočila, no faktom je, že je to mesiac, v ktorom sú štatisticky najkratšie dni. V Budatku je to mesiac, kedy zatvárame brány už v polovici, pretože sa všetci tešíme na prípravy domácej pohody a láskyplných sviatkov. A ako už všetci vieme, u nás máme dobrovolníčky prevažne mamy, mama je oheň rodiny, teplo a láska, stanovujúca smer, ktorým rodina ide. Každá z nás to vníma inak, niektoré sa nezastavia v kuchyni, iné upratujú a glančia, ďalšie behajú za deťmi (aj tými susedkynými, kým ona varí), iné behajú s deťmi po krúžkoch, niektoré sa starajú o to, aby boli reprezentatívne, mnohé sú skoro zázračnou kombináciou všetkého menovaného. Každá máme svoj spôsob, ako vyjadriť svoju lásku k rodičom, partnerom, deťom a okoliu. Nájsť zlatú rovnováhu je najťažšou úlohou ženy a matky. Poznáme to aj my v Budatku.

Preto pravidelne pripravujeme program, ktorý tvoríme pre nás a tak i pre vás. Robíme všetko pre to, aby boli u nás šťastné mamy, otcovia, babky aj dedovia a vďaka nim aj deti a vnúčatká. Príďte, užite si s nami záver tohto roka a naštartujte sa na krásne a láskyplné sviatky.

Špeciálne vianočne máme naladenú väčšinu programu. Počnúc tvorbou pohľadníc, zdobením stromčeka v Dome tretieho veku, tvorivým čítaním, pečenie medovníčkov, prvými detskými vianočnými trhmi, očakávanou akciou Mikuláš, Montessori jednorázovkami, či podporkami. Aj témy v jazykových konverzáciách budú naklonené Vianociam, skrátka, toto obdobie plné očakávaní a nadšenia nielen detí dostane u nás všetok priestor, ktorý máme. Čochvíľa v Semafore.

Radi Vám ešte pripomenieme aj novembrové akcie, vo štvrtok popoludní máme u nás swap - veľkú výmennú akciu hračiek. Prineste čo chcete, odneste si čo chcete a urobte si doma miesto na nové zážitky. Na tejto akcii môžete zároveň podporiť aj zbierku plyšových medvedíkov pre Národný ústav detských chorôb v Bratislave a zbierku hračiek a sladkostí pre rodiny v núdzi. Ste srdečne vítaní a tešíme sa na krásne stretnutia.

Máme aj množstvo otvorených krúžkov, ktoré vás volajú vyskúšať, čo všetko v Budatku máme, prihláste sa a možno objavíte pre seba, či deti darček s veľkou pridanou hodnotou - kvalitne stráveným časom:

Zaujímavým pre vás môže byť aj , kde máme 20% zľavu.

Zvyšný program, všetky otvorené krúžky pre dospelých i deti, jednorazové aktivity, montessori, hudobné či pohybové už nájdete v Semafore pripravené na Vaše prihlasovanie. Tak Vám želáme farebný október plný zážitkov aj z Budatka!

Vaše členky a dobrovoľníčky
MC Budatko

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!