TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Detská joga

PIATKY 10:00 3 a viac ročné deti
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Joga je zameraná na harmonizáciu tela, duše a mysle pomocou dýchacích techník. Je vhodná pre deti, ktoré aspoň trošku vedia komunikovať a aspoň chvíľu obsedieť pri jednej aktivite ;), vek min. 3 roky.

Čo nás čaká? Dýchacie techniky, cvičenia hravou formou, vibrácia zvuku, básničky, pesničky a naučíme sa aj pár anglických výrazov.

Čo si priniesť so sebou: oblečenie vhodné na cvičenie - ideálne svetlej farby, voľné, odporúča sa pokrývka hlavy (aspoň pre rodiča), vodu vo fľaši, väčší uterák alebo prikrývku (na koberec alebo karimatku / hygienické dôvody) a deka (na prikrytie seba a dieťaťa pri relaxácii).

Lektorka Lucia Oravská Lizák, spirituálne meno Devi Namdass Kaur, sa venuje hlavne Kundalini joge. Má dve deti. (lucia.oravska.lizak@gmail.com)

Cena krúžku je 42 € a zahŕňa 6 lekcií (45 min) a možnosť zľavy na vstup do Herničky pred alebo po lekcii v deň krúžku, ak je otvorená.

Keď sa naplní minimálna kapacita krúžku, prídu Vám mailom pokyny k platbe alebo ich nájdete na našej stránke v sekcii Môj účet - Moje prihlášky na krúžky. Po úhrade tu nájdete aj elektronickú faktúru. Účasť na krúžku je podmienená včas pripísanou platbou na náš účet.

Ak sa niektorej lekcie nemôžete zúčastniť, informujte nás najneskôr 12 hodín pred začiatkom lekcie na mcbudatko@gmail.com. V prípade včasného odhlásenia je možné nahradiť si 1 lekciu po skončení kurzu. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko sa blokuje miesto inému záujemcovi.

V prípade voľného miesta je možné prihlásiť sa do krúžku aj po jeho začatí alebo sa zúčastniť lekcie aj formou jednorazového vstupu (8 € v hotovosti). V prípade otázok nás kontaktujte na mcbudatko@gmail.com.