TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Program na mesiac september
Aj Vaše leto uletelo tak rýchlo? Verím, že Ste si ho stihli užiť a v zápätí sa už tešíte na sfarbené listy, naháňanie šarkanov, nové prvé zážitky bábätiek či prvé kroky do škôlky a školy. Nech už Vás septembrom bude sprevádzať čokoľvek, veríme, že využijete aj stretnutia v našom materskom centre, aby ste sa o ne podelili a obohatili seba i svoje deti o ďalšie. Program máme zostavený a na celý september vypísaný v Semafore, takže hor sa prihlasovať!
majkas2013.10.31451410 / 105


Kurz háčkovania/pletenia pre mamičky


Pridať do skupinyKompletná ponuka


Najbližší kurz háčkovania pre začiatočníkov štartuje 11.11.2013 - pondelky o 17:45. Nech sa páči, prihlasujte sa!
Zároveň po prihlásení kontaktujte lektorku s informáciou, či ste úplný začiatočník, alebo už máte s háčkovaním nejaké skúsenosti.
________________________________________________________________________________


Svetre, vesty, čiapky, šály, ponožky či rukavice, hračky alebo rôzne dekorácie...v obchodoch je toho dosť aj napriek tomu si neviete vybrať alebo sa vám to nepáči či jednoducho nehodí? Pridajte sa k nám a vytvorte si sami originálne vecičky podľa vášho vkusu!


Kurz háčkovania je určený pre všetkých,ktorí sa chcú naučiť háčkovať. Je vhodný pre úplných začiatočníkov. Prebieha bez detí.


Kurz trvá 5 týždňov, počas ktorých sa venujeme buď háčkovaniu alebo pleteniu, podľa záujmu účastníkov. Každá lekcia trvá 2 hodiny, stretávame sa raz týždenne v podvečerných hodinách (17.45-19.45).
Prvé lekcie sú zamerané na zvládnutie techniky háčkovania (základy), zvyšné lekcie na zdokonalenie naučených techník a výrobu jednoduchších vecí.

Cena kurzu háčkovania je 25 eur, a zahŕňa:

- 10 hodín (dvojhodinovka raz týždenne)
- výukový materiál k technike háčkovania
- návody na háčkovanie

Minimálny počet účastníkov je 5, maximálne nás bude 6.


Na kurz si je potrebné priniesť vlastný háčik a vlnu.
V prípade, ak neviete, kde a aké pomôcky kúpiť, alebo ohľadom ďalších informácií kontaktujte, prosím, lektorku na: majkakusnirova@gmail.comFotogaléria kurzu háčkovania
Ohlasy účastníčok kurzuInfo o lektorke:
Kurz vedie Majka Kušnírová - ručné práce považuje za svoj relax. Počas rodičovskej dovolenky jedna z členiek nášho materského centra, kde sa aj zrodila myšlienka vedenia kurzov. Okrem háčkovania a pletenia rada šije na stroji rôzne odevy, aj keď popri práci už veľa času na tento koníček nezostáva.
Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: