Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Reiseziele 2019
Abgelegene Inseln, Wanderwege durch die Wüste, tropische Paradiesstrände, unentdeckte Weiten und Überraschungen in Europa: In 2019 warten ganz neue Wege auf euch! Es ist die beste Zeit, um einen Blick aufs kommende Sommer zu werfen, denn wie jedes Jahr bereitete Lonely Planet auch jetzt die Top 10 Reiseziele 2019...
V MC Budatko začína leto a aj ty rozhodneš aké bude!
V materskom centre sa pomaly ale isto preklápa letný semester do prázdnin. Časť našich doborovľníčok si už užívať zaslúženú dovolenku, mnohé z nás sa na tú svoju ešte len tešia a zatiaľ si hľadajú svoj tieň na prechádzkach a aktivitách s deťmi doma. Ako každé leto, aj toto bude v Budatku veľa usilovných včielok bzučať a pracovať na tom, aby sme začali v novom šate, čistí a s množstvo, noviniek.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Holiday destinations 2019
From the moment warm weather appears and makes our life more enjoyable and brings us to sweat, most of us start to thinking about where to go to holiday. I know a lot of people who already chose their destination in December for the next year, because they can already await it in the cold days....
Program na mesiac jún
{B}"Deti sú znamením, že život má ísť ďalej."{b} Nespomínam si už ani na súvislosť, v ktorej mi toto bolo povedané, keď sa môj syn narodil, ani kto to bol, no faktom je, že mnohokrát za tých 5 rokov som na túto vetu myslela. Nielen v duchu, že s nimi prichádza nový život, ale že sa zo ženy stáva matka, že sa z páru stáva rodina, že po ťažkých dňoch prídu ...
Domáca masáž a jej výhody
Domáca masáž. Divné slovné spojenie? Ani nie, veď tak ako existuje domáca tlačenka, domáca štrúdľa, môže byť aj domáca masáž. A tiež to može byť dobrôtka ako skvelé domáce jedlo.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Graphology
Through graphology, one can learn much about the character of a human being. How you craft letters and words can indicate more than 5,000 different personality traits, according to the science of graphology, also known as handwriting analysis. To introduce students to the field, graphologist Kathi McKnight has them write She sells seashells by the seashore in cursive. Why cursive? Graphologists say it gives them a better read on a person. Write She sells seashells by the seashore on a piece od paper and read on…
Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Grapholofie
Durch die Graphologie, also „Die Lehre der Handschrift“, kann man viel über den Charakter eines Menschen erfahren. Wer du bist und was dir wichtig ist, spiegelt sich in deinem Schriftbild wider. Jede Handschrift ist etwas ganz Besonderes, denn sie ist einzigartig. Was deine Handschrift über dich verrät und ob sie deiner Selbstwahrnehmung entspricht, kannst du selber erfahren.
Hnevám sa! A čo teraz?
Nedávno som dostala zaujímavú spätnú väzbu a otázku: „Čítala som tvoj článok o bojovaní s deťmi. A mne sa to aj darí, že väčšinou s deťmi nebojujem. No dá sa to vždy?“ Neskôr mi napadla podobná otázka: „Dá sa za žiadnych okolností nenahnevať?“ Odpoveď na moju otázku asi tušíte. Hnev z našich životov vymazať nevieme (a ani by sme nemali chcieť). Poďme sa teda radšej pozrieť na to, na čo nám slúži a aké sú spôsoby, ako s ním môžeme narábať. A to aj v situáciách, kedy by sme naše deti najradšej...Ehm.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Generation gap
Many grandparents grew up in an era of angry confrontations between the generations. As they ease into the role of family patriarchs and matriarchs, they may wonder: What happened to the generation gap? Is it gone or just on hiatus? Or it is still present but mostly underground?
majkas2012.01.04, 13:22446510 / 10Diskusný


Kurz háčkovania/pletenia pre mamičky


Pridať do skupinyKompletná ponuka


Najbližší kurz háčkovania pre začiatočníkov štartuje 11.11.2013 - pondelky o 17:45. Nech sa páči, prihlasujte sa!
Zároveň po prihlásení kontaktujte lektorku s informáciou, či ste úplný začiatočník, alebo už máte s háčkovaním nejaké skúsenosti.
________________________________________________________________________________


Svetre, vesty, čiapky, šály, ponožky či rukavice, hračky alebo rôzne dekorácie...v obchodoch je toho dosť aj napriek tomu si neviete vybrať alebo sa vám to nepáči či jednoducho nehodí? Pridajte sa k nám a vytvorte si sami originálne vecičky podľa vášho vkusu!


Kurz háčkovania je určený pre všetkých,ktorí sa chcú naučiť háčkovať. Je vhodný pre úplných začiatočníkov. Prebieha bez detí.


Kurz trvá 5 týždňov, počas ktorých sa venujeme buď háčkovaniu alebo pleteniu, podľa záujmu účastníkov. Každá lekcia trvá 2 hodiny, stretávame sa raz týždenne v podvečerných hodinách (17.45-19.45).
Prvé lekcie sú zamerané na zvládnutie techniky háčkovania (základy), zvyšné lekcie na zdokonalenie naučených techník a výrobu jednoduchších vecí.

Cena kurzu háčkovania je 25 eur, a zahŕňa:

- 10 hodín (dvojhodinovka raz týždenne)
- výukový materiál k technike háčkovania
- návody na háčkovanie

Minimálny počet účastníkov je 5, maximálne nás bude 6.


Na kurz si je potrebné priniesť vlastný háčik a vlnu.
V prípade, ak neviete, kde a aké pomôcky kúpiť, alebo ohľadom ďalších informácií kontaktujte, prosím, lektorku na: majkakusnirova@gmail.comFotogaléria kurzu háčkovania
Ohlasy účastníčok kurzuInfo o lektorke:
Kurz vedie Majka Kušnírová - ručné práce považuje za svoj relax. Počas rodičovskej dovolenky jedna z členiek nášho materského centra, kde sa aj zrodila myšlienka vedenia kurzov. Okrem háčkovania a pletenia rada šije na stroji rôzne odevy, aj keď popri práci už veľa času na tento koníček nezostáva.
Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: