TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Kurz masáží bábätiek

PONDELKY 10:00
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Rodičovský dotyk je pre bábätko zázračný. Predsa len, hmat má novorodené bábätko najvyvinutejší zo všetkých zmyslov. Vďaka kontaktu s blízkou osobou cíti bezpečie, pohodu, lásku, má stabilizované životné funkcie (dych, srdečný tep), prirodzene sa mu reguluje spánkový cyklus, zlepšuje imunita. Dieťatko je pokojné a pripravené spoznávať svet. Dotyk posilňuje vzťahovú väzbu medzi dieťatkom a rodičom.

Kurz baby masáže je určený pre všetky maminy (rodičov), ktorí sa chcú naučiť lepšie porozumieť signálom svojho bábätka. Vítané sú tehotné ženy, ktoré sa budú môcť učiť na bábike (prosím, prineste si z domu vlastnú bábiku alebo plyšáka) a samozrejme maminky s dieťatkom od 6 týždňov do cca 1 roka. Masáž sa dá potom praktikovať dlhodobo, dokým to bude dieťatko chcieť.

Počas našich stretnutí sa budeme učiť nielen masírovať bábätko, ale budeme aj rozvádzať témy ako sú spánok, nosenie, príkrmy, úľava od bolesti bruška, neutíšiteľné bábätko a podobne. Vytvoríme spoločne priestor podpory vašej cesty materstvom.

Masážny olej, esenciálne oleje, misky a tlačený materiál sú zabezpečené. Z vašej strany je potrebné si priniesť podložku pre bábätko, dečku, bábiku/plyšáka, vlastný olejček na masírovanie v prípade, ak preferujete konkrétnu značku.

Stretnutiami vás prevedie Barbora Píšová. Certifikovaná pôrodná dula, profesionálna laktačná poradkyňa OZ MAMILA a čerstvá študentka pôrodnej asistencie. Mamina dvoch dcérok.

Cena krúžku je 60 € a zahŕňa 5 lekcií (60 min).

Keď sa naplní minimálna kapacita krúžku, prídu Vám mailom pokyny k platbe alebo ich nájdete na našej stránke v sekcii Môj účet - Moje prihlášky na krúžky. Po úhrade tu nájdete aj elektronickú faktúru. Účasť na krúžku je podmienená včas pripísanou platbou na náš účet.

V prípade voľného miesta je možné prihlásiť sa do krúžku aj po jeho začatí alebo sa zúčastniť lekcie aj formou jednorazového vstupu (12€ v hotovosti). V prípade otázok nás kontaktujte na mcbudatko@gmail.com.