Prihlasovacie meno:
Heslo:

SEMAFOR
zoznam aktivít na ktoré je užívateľ registrovaný, v poradí v ktorom sa uskutočnia.

Ste na našej stránke prvý krát? Vytvorte si svoje konto


Pravidlá

Pred návštevou nášho centra si prečítajte naše pravidlá

Fotogaléria

Podporili nás

Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

Denno denne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

Otváracie hodiny herničky

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:30-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené
  Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Otváracie hodiny montessori kútika

 • nepravidelné, podľa termínov v Semafore
  (ak máte záujem o účasť, prosím prihláste sa na konkrétny termín)
  Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,...nájdete takisto v našom prihlasovacom systéme - Semafore. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov.

  Tešíme sa na Vás!

  OZNAM CHARITA

  Milé maminky, veľmi pekne Vám ďakujeme za všetky veci, ktoré ste darovali pre ľudí v núdzi. Práve sú na ceste k novým majiteľom. Z kapacitných dôvodov Vás prosíme, aby ste ďalšie veci na charitu nosili až po našej výzve v novembri. Ďakujeme za porozumenie.
  Vaše Budatko

  Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

  Dennodenne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

  Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

  Hernička OTVÁRACIE HODINY

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené

 • Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Otváracie hodiny Montessori kútika

  sú nepravidelné, podľa termínov v Semafore (ak máte záujem o účasť, prosím, prihláste sa na konkrétny termín). Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Semafor

  Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,... nájdete v našom prihlasovacom systéme. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov. Po prihlásení si skontrolujte a sledujte stav svojho prihlásenia, zelená znamená, že máte rezervované miesto, oranžová, že Ste v poradí pod čiarou. Bez ohľadu na farbu prihlásenia sa odhláste hneď ako zistíte, že sa aktivity neviete zúčastniť, umožníte tak ďalším záujemcom sa k aktivite dostať. Ďakujeme!

  Tešíme sa na Vás!

  Príďte si k nám vyskúšať dobrovoľníctvo

  Neustále hľadáme dobrovoľníčky na vedenie herničky, montessori kútika, organizáciu aktivít pre deti aj mamičky, ale aj na pomoc cez PC, výrobou materiálov doma, či distribúciu letákov a podobne. V prípade záujmu Vám radi odpovieme všetky Vaše dotazy cez e-mail. mcbudatko@gmail.com. Pridajte sa do nášho tímu, tešíme sa na Vás :).Radi Vás privítame v našom tíme!

  Možnosti ďalšej finančnej či nefinančnej podpory nájdete po kliknutí na tento link.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Wie man mit einer neuen Stadt / Land fertig wird
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 22:36 38 x krát zobrazené

  Wann immer du in eine neue Stadt, ein anderes Land oder sogar Über das Meer ziehen, werden Sie wahrscheinlich die Auswirkungen der Veränderung spüren. Wenn du dich über das See bewegst, zu einem Ort, an dem nichts um dich herum bekannt ist und du dich völlig desorientiert fühlst, wirst du einen Kulturschock erleben. Ein Kulturschock tritt oft allmählich auf und kann manchmal zu Depression und Entzug führen. Es kann sich anfühlen, als ob du nie wieder glücklich sein kannst und du magst vielleicht zusammenpacken und nach Hause fahren. Aber bevor du das tust, du kannst dazu beitragen, den Stress zu lindern.
  Zelená a oranžová krémová polievka
  Receptár
  2018.10.03, 21:24 11 x krát zobrazené

  Je jeseň a schladilo sa nám, takže vitamíny zo zeleninky sa určite zídu. Môj syn zje zeleninu iba v mixovanej forme, preto máme obľúbené i krémové polievky. Tak ako sa nám listy menia zo zelenej na oranžovú, mám presne dve obľúbené polievky v týchto farbách. A jeden obľúbený doplnok ku nim, ktorý moje dieťa miluje.
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Wetter & seine Änderungen
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 14:50 15 x krát zobrazené

  Die Wetterprognose, die ich online überprüfte, zeigte, dass es keine Regengefahr gab und die Temperatur fast gleich bleiben würde. Aber unser Glück muss ziemlich schlecht gewesen sein, da sich das Wetter am Abend komplett verändert hat. Während wir nicht einmal den Regen erwarteten, gab es ein Gewitter mit dem Wildbach. ...
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - 11 Gründe, warum Reisen dich zu einem glücklicheren Menschen macht
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 12:43 17 x krát zobrazené

  Reisen hat viele Vorteile - es kann beispielsweise das psychische Wohlbefinden steigern und zwar nicht nur vorübergehend. Reisen macht uns zu glücklicheren Menschen, weil wir dabei mehr Selbstvertrauen gewinnen, neue Erfahrungen und Eindrücke sammeln, aus dem Alltag ausbrechen und Menschen von überall auf der Welt kennenlernen können. Dabei spielt es keine Rolle, ob man auf Geschäftsreise geht, einen einwöchigen Familienurlaub unternimmt oder alles verkauft, um auf Weltreise zu gehen.
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Willkommen
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 12:26 11 x krát zobrazené

  Der Nachfrage nach bringen wir Euch die Möglichkeit ein neues Projekt mit uns anzufangen. Wir werden uns am Freitag treffen und eine Stunde der Konversation in deutscher Sprache widmen.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - How to cope with a new city / country
  Learning english
  2018.10.01, 21:01 22 x krát zobrazené

  Whenever you move to a new city, state or overseas to another country, you´´ll probably feel the effects of change.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - Dealing with weather changes
  Learning english
  2018.10.01, 20:43 17 x krát zobrazené

  It was one of my younger sister´s birthday, most of my cousins, uncles and aunts came to our house. Next day my father proposed that we should take a family trip and go to a sea near to our house to enjoy our time together as a family.