Prihlasovacie meno:
Heslo:

SEMAFOR
zoznam aktivít na ktoré je užívateľ registrovaný, v poradí v ktorom sa uskutočnia.

Ste na našej stránke prvý krát? Vytvorte si svoje konto


Pravidlá

Pred návštevou nášho centra si prečítajte naše pravidlá.

Fotogaléria

Podporili nás

Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

Denno denne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

Otváracie hodiny herničky

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:30-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené
  Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Otváracie hodiny montessori kútika

 • nepravidelné, podľa termínov v Semafore
  (ak máte záujem o účasť, prosím prihláste sa na konkrétny termín)
  Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,...nájdete takisto v našom prihlasovacom systéme - Semafore. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov.

  Tešíme sa na Vás!

  DARUJTE 2% PRE VAŠE BUDATKO

  Milí Budatkáči, aj v r.2019 Vás prosíme o 2% z Vašich daní. Bližšie informácie, ako získané prostriedky plánujeme využiť vrátane tlačiva na stiahnutie nájdete tu.

  Ďakujeme.

  Vaše BUDATKO

  Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

  Dennodenne sa snažíme zlepšovať v tom, čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

  Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

  Hernička

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 popoludní zatvorené
 • Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Montessori kútik

  Otváracie hodiny kútika sú nepravidelné, podľa termínov v Semafore (ak máte záujem o účasť, prosím, prihláste sa na konkrétny termín). Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Semafor

  Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,... nájdete v našom prihlasovacom systéme. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov. Po prihlásení si skontrolujte a sledujte stav svojho prihlásenia, zelená znamená, že máte rezervované miesto, oranžová, že Ste v poradí pod čiarou. Bez ohľadu na farbu prihlásenia sa odhláste hneď ako zistíte, že sa aktivity neviete zúčastniť, umožníte tak ďalším záujemcom sa k aktivite dostať. Ďakujeme!

  Tešíme sa na Vás!

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - 11 Gründe, warum Reisen dich zu einem glücklicheren Menschen macht
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 12:43 97 x krát zobrazené

  Reisen hat viele Vorteile - es kann beispielsweise das psychische Wohlbefinden steigern und zwar nicht nur vorübergehend. Reisen macht uns zu glücklicheren Menschen, weil wir dabei mehr Selbstvertrauen gewinnen, neue Erfahrungen und Eindrücke sammeln, aus dem Alltag ausbrechen und Menschen von überall auf der Welt kennenlernen können. Dabei spielt es keine Rolle, ob man auf Geschäftsreise geht, einen einwöchigen Familienurlaub unternimmt oder alles verkauft, um auf Weltreise zu gehen.
  Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Willkommen
  Deutsch lernen
  2018.10.03, 12:26 97 x krát zobrazené

  Der Nachfrage nach bringen wir Euch die Möglichkeit ein neues Projekt mit uns anzufangen. Wir werden uns am Freitag treffen und eine Stunde der Konversation in deutscher Sprache widmen.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - How to cope with a new city / country
  Learning english
  2018.10.01, 21:01 111 x krát zobrazené

  Whenever you move to a new city, state or overseas to another country, you´´ll probably feel the effects of change.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - Dealing with weather changes
  Learning english
  2018.10.01, 20:43 202 x krát zobrazené

  It was one of my younger sister´s birthday, most of my cousins, uncles and aunts came to our house. Next day my father proposed that we should take a family trip and go to a sea near to our house to enjoy our time together as a family.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - Why Travel Makes You Awesome
  Learning english
  2018.10.01, 20:35 116 x krát zobrazené

  People always ask how travel has changed me. If I look back at who I was before I began traveling and compare that to who I am now, I would have to say that travel has made me a better and more well-rounded person. I’m way cooler now than I was at 25 when I first left to explore the world.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - introduction
  Learning english
  2018.10.01, 20:35 82 x krát zobrazené

  Welcome! We are going to spend some time together chating and discussing interesting themes, here are some points, tips and tricks as introduction to our conversation class.
  Program na mesiac október
  Newsletter
  2018.09.30, 20:48 440 x krát zobrazené

  Máme nové ročné obdobie, nové počasie, nový mesiac, nový vzhľad webstránky. Mnoho zmien, ktoré prišli počas jedného víkendu a mnoho takých, ktoré už plánujeme dlhšie. Rozhodli sme sa pre zmenu, ktorá nám i Vás uľahčí prístup k týmto informáciám a nájdete ich vždy na jednom mieste, od tohto mesiaca na webstránke v kategórii Články. bude znamenať, že Ste naďalej na zozname tých, ktorí budú tieto notifikácie o novom programe dostávať.