Prihlasovacie meno:
Heslo:

SEMAFOR
zoznam aktivít na ktoré je užívateľ registrovaný, v poradí v ktorom sa uskutočnia.

Ste na našej stránke prvý krát? Vytvorte si svoje konto


Pravidlá

Pred návštevou nášho centra si prečítajte naše pravidlá

Fotogaléria

Podporili nás

Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

Denno denne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

Otváracie hodiny herničky

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:30-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené
  Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Otváracie hodiny montessori kútika

 • nepravidelné, podľa termínov v Semafore
  (ak máte záujem o účasť, prosím prihláste sa na konkrétny termín)
  Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,...nájdete takisto v našom prihlasovacom systéme - Semafore. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov.

  Tešíme sa na Vás!

  OZNAM CHARITA

  Milé maminky, veľmi pekne Vám ďakujeme za všetky veci, ktoré ste darovali pre ľudí v núdzi. Práve sú na ceste k novým majiteľom. Z kapacitných dôvodov Vás prosíme, aby ste ďalšie veci na charitu nosili až po našej výzve v novembri. Ďakujeme za porozumenie.
  Vaše Budatko

  Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

  Dennodenne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

  Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

  Hernička OTVÁRACIE HODINY

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené

 • Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Otváracie hodiny Montessori kútika

  sú nepravidelné, podľa termínov v Semafore (ak máte záujem o účasť, prosím, prihláste sa na konkrétny termín). Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Semafor

  Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,... nájdete v našom prihlasovacom systéme. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov. Po prihlásení si skontrolujte a sledujte stav svojho prihlásenia, zelená znamená, že máte rezervované miesto, oranžová, že Ste v poradí pod čiarou. Bez ohľadu na farbu prihlásenia sa odhláste hneď ako zistíte, že sa aktivity neviete zúčastniť, umožníte tak ďalším záujemcom sa k aktivite dostať. Ďakujeme!

  Tešíme sa na Vás!

  Príďte si k nám vyskúšať dobrovoľníctvo

  Neustále hľadáme dobrovoľníčky na vedenie herničky, montessori kútika, organizáciu aktivít pre deti aj mamičky, ale aj na pomoc cez PC, výrobou materiálov doma, či distribúciu letákov a podobne. V prípade záujmu Vám radi odpovieme všetky Vaše dotazy cez e-mail. mcbudatko@gmail.com. Pridajte sa do nášho tímu, tešíme sa na Vás :).Radi Vás privítame v našom tíme!

  Možnosti ďalšej finančnej či nefinančnej podpory nájdete po kliknutí na tento link.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. jún v Budatku
  Aktivity, krúžky a akcie
  2016.05.26, 13:43 540 x krát zobrazené

  Milí priatelia, Budatko bude 1. júna otvorené doobeda 9.30-11.30 a poobede 16.00-18.00. V tento deň budú deťom k dispozícii zdarma nasledovné aktivity: tvorivé dielničky v priestoroch obývačky, vodné hry na terase (len v prípade pekného počasia), hernička, trampolína a montessori kútik v skrátených 20-minútových intervaloch (aby sa mohlo prestriedať viac detičiek). Prosíme Vás, aby ste počas návštevy nezabudli vyzúvať svoje deti pri prechode z vonkajších priestorov do vnútorných. Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás! Budatko.
  Vodné hry 2017
  Aktivity, krúžky a akcie
  2016.05.09, 14:20 1674 x krát zobrazené

  Slniečko hreje, vonku konečne teplúčko, a my sme sa rozhodli, že tento rok nebudeme s vodnými hrami dlho otáľať. Od júna sa na vás tešíme každú stredu doobeda a to až v dvoch termínoch. Z dôvodu využívania škôlkarskeho ihriska škôlkarmi budú vodné hry trošku okresanejšie, využitá však bude celá terasa. čaká Vás aj jedno nové stanovište - vodné guľôčky. Pre konkrétne termíny a časy sledujte prosím semafor. Ak ste prihlásení a máte zelenú guľôčku, nezabudnite detičkám zbaliť aj vecičky na prezlečenie. V prípade nepriaznivého alebo studeného počasia sa akcia bude prekladať.
  Stretnutie s hasičmi deti vždy nadchne
  Aktivity, krúžky a akcie
  2016.03.31, 22:12 1121 x krát zobrazené

  Deti milujú vzrušenie ešte viac ako dospelí. Niečo nové zažiť, niečo nové vidieť je pre deti úžasná príležitosť sa učiť najľahšou cestou. Aj tí najmenší poznajú sirény ohlasujúce príchod záchranných zložiek a upútajú ...
  K čistejšej Petržalke sa pridali aj tí najmenší
  Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy
  2016.03.29, 23:06 291 x krát zobrazené

  V rámci týždňa čistoty, ktorý vyhlásila mestská časť Petržalka v termíne 14.-18.marca, sme zorganizovali brigádu za účelom upratania okolia Budatka a susediaceho ihriska na Holíčskej ulici. Okrem dobrovoľníčok sa pridalo aj niekoľko mamín - návštevníčok Budatka či ihriska. Ďakujeme mestskej časti Petržalka za poskytnutie pracovných pomôcok a smetných vriec a takisto za organizáciu odvozu odpadu.
  Narodeninový začarovaný piknik na lúke pri Technopole vystrieda Prechádzku začarovaným lesom
  Aktivity, krúžky a akcie
  2016.03.18, 07:53 1446 x krát zobrazené

  Namiesto tradičného začarovaného lesa sme pre Vás tento rok pripravili začarovaný narodeninový piknik, ktorý sa uskutoční na veľkej lúke pri Starhradskej ulici, 21.mája od 15.00-18.00. Okrem stanovíšť a odmeny v cieli bude pre vás pripravená aj trampolína, hodina s poníkmi, teší sa na vás aj kúzelník Talostan a veselé divadelko Zuzu, Na záver samozrejme nesmie chýbať tombola, pri troche šľastia možno práve vy vyhráte hlavnú cenu - rodinný víkendový pobyt v hoteli Bystrá.
  Ako sa správne zapísať do materskej školy v roku 2016?
  Pre rodičov
  2016.03.11, 15:33 635 x krát zobrazené

  Každoročne začiatkom jari začína aj obdobie podávania prihlášok do štátnych materských škôl. Presný termín si určuje škôlka sama, preto treba sledovať jej webovú stránku. Na zápis priniesť žiadosť. A tu začínajú prvé otázky. Ako správne vyplniť? Stačí podpis jedného rodiča? Môžem si podať aj viacero žiadostí? Čo môžem spraviť, keď moje dieťa neprijmú? To je len základ otázok mamičiek, na ktoré nám zodpovedať Mgr. Anna Sonneková z referátu školstva mestskej časti Petržalka a Mrg. Eleonóra Šimková, riaditeľka materskej školy na Pifflovej ulici. Diskusná prednáška sa v Budatku uskutoční dňa 4. apríla o 10.00. Srdečne Vás pozývame.
  Na záhrade v Dome tretieho veku na Poloreckého ulici
  Aktivity, krúžky a akcie
  2016.03.03, 09:07 1137 x krát zobrazené

  Hurá začína jar! Hurá na vzduch! A najlepšie do záhrady, priamo v centre ovsištského sídliska :). Keďže nám zas a znova bolo na veľkonočných tvorivkách veeeeeľmi fajn, pokračujeme tentokrát v záhrade. Spestriť program nám prídu aj školáci s bábkovým predstavením - O bratislavskej povesti. Ale nebude to len o tvorení. Deti budú môcť vyskúšať svoje zručnosti pri rôznych športových náčiniach. Nebude chýbať petanque či kolky. Koho to nebude baviť, môže sa pokochať rybkami v jazierku, alebo ugrilovať si donesené dobrôtky. Tešíme sa na príjemné predpoludnie. V prípade zlého počasia bude akcia presunutá.