TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP

Semafor: Ako sa správne prihlásiť na aktivitu / odhlásiť z aktivity?

Registrácia nového užívateľa

* Polia označené hviezdičkou sú povinné! Prosíme, vyplňte svedomito Vaše údaje. Váš e-mail a telefonický kontakt potrebujeme na Vaše kontaktovanie ohľadom krúžkov a aktivít.

Účet, ktorý si registrujete na tejto stránke, bude automaticky funkčný aj na iných stránkach používajúcich TefSEC účet, nemusíte sa znova registrovať. Rovnako, ak už máte svoj TefSEC účet, použite ho na našej stránke namiesto registrovania nového účtu.

Prihlasovacie údaje:
Mailová adresa:*
Prihlasovacie meno:*
      
Heslo:*
Potvrdenie hesla:*

Základné údaje:
Meno a Priezvisko:*
Ulica a číslo:*
Psč:*

Obec:*

Krajina:

Telefón:*
Domovská stránka:
Icq/Skype:

Firemné údaje: ⇩ 

Dodacia adresa a kontakt: ⇩ 

Registráciou na tejto stránke sa bezplatne vytvorí nový TefSEC účet, ktorý je jednoznačne priradený ku konkrétnemu Užívateľovi a je použiteľný na všetkých internetových stránkach v sieti TefNET. Registráciou vyjadrujete svoj súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Astiret, s.r.o., prevádzkovateľom internetových stránok v sieti TefNET.
Súhlasím so stanovami Materského centra Budatko, o.z. (ďalej len MC).
Plne preberám zodpovednosť za svoje deti počas celého pobytu vo vnútorných aj vonkajších priestoroch MC a beriem na vedomie, že v prípade môjho, alebo ich úrazu MC nenesie žiadnu zodpovednosť.
Plne preberám zodpovednosť za svoje osobné veci a predmety, ktoré si odkladám počas návštevy vo vnútorných aj vonkajších priestoroch MC a beriem na vedomie, že v prípade straty či odcudzenia MC nenesie žiadnu zodpovednosť.
Plne preberám zodpovednosť za škodu spôsobenú mojou osobou alebo mojimi deťmi, na majetku a zariadení MC a súhlasím s vykonaním opravy alebo finančným odškodnením za vzniknutú škodu. Táto zodpovednosť sa netýka hračiek a spotrebného materiálu.
Súhlasím s fotografovaním seba a svojich detí počas aktivít v priestoroch MC Budatko, počas verejných akcií organizovaných MC Budatko mimo jeho vnútorných priestorov, so spracovaním a uverejnením takýchto fotografií na webovom sídle a Facebookovej stránke MC Budatko, a vo vnútorných priestoroch sídla MC Budatko, kvôli propagovaniu jeho činnosti. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na adresu mcbudatko@gmail.com. Akceptujeme Váš nesúhlas s fotografovaním. Nie je však v našich silách pri konaní akcií presne identifikovať, kto súhlas s fotografovaním neudelil. Preto Vás prosíme o spoluprácu - v prípade fotografovania oznámte prosím fotografujúcemu, že si neprajete, aby Vás, alebo Vaše deti fotografoval. Takisto Vás prosíme, aby ste mu umožnili spraviť fotografie ostatných účastníkov danej aktivity. Za pochopenie ďakujeme.
Prihlásiť ma k odberu noviniek na email.

Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Tieto údaje chránime pred zneužitím. Údaje sú spracovávané spoločnosťou Astiret s.r.o., prevádzkovateľom tejto webstránky.

Zatvoriť