TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Aktivity

Tu nájdete prehľad našich aktivít rozdelený podľa veku účastníkov. Bábätká sú najmenší Budatkáči - od narodenia do približne jedného roka, resp. kým ešte nevedia chodiť. Malkáčmi u nás voláme detičky medzi jedným až troma rokmi. Veľkáči sú spravidla škôlkári, teda deti staršie ako tri roky až po nástup do školy. Toto delenie je samozrejme orientačné, sami viete, čo Váš drobec zvládne a čo ho bude baviť. ;) Presnejšie vekové kategórie nájdete uvedené pri jednotlivých aktivitách, krúžkoch a akciách.

Ak máte záujem zúčastniť sa na ktorejkoľvek aktivite, je potrebné sa prihlásiť cez náš systém Semafor. Funguje ako semafór :), ak máte ,,zelenú“, čakáme Vás v uvedený čas u nás. Ak máte "oranžovú", prihlásili ste sa, ale nemáme pre Vás miesto, treba byť v strehu a overiť si dostupnosť aktivity. Ak zistíte, že sa aktivity nemôžete zúčastniť, čo najskôr sa odhláste, zabezpečíte tak miesto pre iných záujemcov. Tu nájdete podrobný návod, ako to celé funguje.

Niektoré aktivity a akcie sú jednorazové, či už občasné alebo pravidelné, treba sa prihlasovať na každú udalosť zvlášť, príspevok sa uhrádza priamo na mieste v hotovosti. Na krúžky sa prihlasuje naraz na niekoľko lekcií, je potrebné ho mať uhradený vopred bezhotovostnou platbou. Krúžky sú vedené externými profesionálnymi lektorkami.

Prihláste sa k mesačnému odberu newslettra a neujde Vám žiadna naša zaujímavá akcia či voľné miesto na krúžku! :)