TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
O Budatku

MC Budatko je občianske združenie registrované od 25.5.2007 Ministerstvom vnútra SR podľa zákona č. 83/90 zb. o združovaní občanov. Stanovy máme platné od 18.3.2015, registrované na Ministerstve vnútra SR pod č. VVS/1-900/90-30248-2.

Sme tu pre všetky (aj budúce) mamičky, oteckov a starých rodičov s malými deťmi do šesť rokov,
  • ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj voľný čas v príjemných priestoroch. Denne máme otvorenú herničku s množstvom hračiek a knižiek, guličkovým bazénom a trampolínou.

  • ktorí majú záujem navštevovať rôzne krúžky a aktivity a rozširovať tak svoje znalosti a schopnosti. Ponúkame cvičenia s rôznymi pomôckami, tanečné, hudobné, tvorivé, jazykové a montessori krúžky pre deti. Cvičenie pre tehuľky, vzdelávacie krúžky a prednášky na rôzne témy pre dospelých. Zabaviť sa môžete na rôznych tématických akciách – vianočných, fašiangových či letných vodných hrách...

  • ktorí potrebujú poradiť a vyrozprávať sa zo svojich problémov. Organizujeme podporné skupiny dojčenia a nosenia, stretnutia čerstvých mamičiek, pediatrickú či psychologickú poradňu...

  • ktorí chcú počas materskej a rodičovskej "dovolenky“ ostať aktívni. Sme nezisková organizácia založená a vedená dobrovoľníkmi, nemáme zamestnancov, preto potrebujeme každú pomocnú ruku. Príďte si k nám vyskúšať dobrovoľníctvo!

  • ktorí si chcú oddýchnuť v priateľskej atmosfére, pri bezpečnej a tvorivej zábave svojich detí, povymieňať si skúsenosti a poklebetiť :-) Spoznajte nových ľudí s podobnými záujmami a prvých kamarátov pre Vaše detičky.

Poslaním materských centier je pomôcť dieťaťu tým, že pomáhajú jeho rodičom. Naše deti budú tak šťastné ako štastní budú ich rodičia... Tešíme sa na Vás!