TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Akcie

Deň otvorených dverí v MC Budatko
Srdečne Vás pozývame na každoročný deň otvorených dverí, kedy otvárame svoje brány pre nováčikov a záujemcov o všetko, čo sa týka materského centra Budatko. Každý rok v októbri Vám prinesieme ukážky nášho programu, môžete nazrieť za všetky dvere a zoznámiť sa s našimi priestormi a aktivitami. Ak máte v okolí mamičky, ktoré nás ešte nepoznajú a váhajú, či sa pridať, toto je úžasná príležitosť.

Narodeniny MC Budatko
V máji má Budatko narodeniny a tak vždy pripraví veľkú oslavu pre deti z celej Petržalky - zábavno-vzdelávacie popoludnie plné aktivít zamerané na rôzne témy - historické, vesmírne či rozprávkové.

Sezónne akcie
V každom ročnom období je u nás zábava, každý mesiac organizujeme akciu plnú hier a pohybu, na ktorej sa deti zoznámia s tradíciami nielen našej kultúry. Na jar hľadáme veľkonočné vajíčka, v lete sa šantíme pri hraní sa s vodou alebo súťažíme na pretekoch odrážadiel. Na jeseň oslavujeme tekvicovú úrodu a organizujeme svätomartinský lampiónový sprievod. V zime pečieme medovníčky, čakáme Mikuláša, mlsáme na vianočných trhoch a po novom roku sa maskujeme na fašiangovom karnevale. Aktuálne akcie a prihlasovanie sa cez Semafor.

Z iných akcií vyberáme: rodinné fotografovanie s profesionálnou fotografkou, prednášky a workshopy na rôzne témy (výchova a rodičovstvo, ekológia, právne poradne...), swapy hračiek, knižiek a oblečenia, exkurzie k hasičom či do čokoládovne, tvorivé dielne a krúžky ručných prác pre mamičky, charitatívne a eko zbierky...