TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
VAŠE 2% pre VAŠE Budatko

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli venovať 2% práve Budatku. Tento rok by sme radi z financií obnovili podlahovú krytinu v priestoroch chodby a šatne. Zároveň by sme radi dali vystrierkovať a vymaľovať herničku a položili do nej nový koberec. Ak nám to financie dovolia, vymeníme aj koberec na chodbe pred herničkou.

Pre mimoriadnu situáciu kvôli korona pandémii je v tomto roku povolené darovať 2% do konca druhého mesiaca od oficiálneho ukončenia pandémie.

Ako poukázať 2% Budatku, ak ste zamestnanec:
 1. Od zamestnávateľa by ste mali mať tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane za rok 2019". Na tomto potvrdení máte napísanú presnú sumu, ktorú ste zaplatili na daniach z príjmu za minulý rok. Vypočítajte si z tejto sumy 2%. Ak vypočítaná suma je vyššia ako 3 €, môžete nám ju darovať.
 2. V tom prípade si vytlačte si toto tlačivo na poukázanie 2%, a vyplňte ho. Nezabudnite podpísať. Ide o VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov.
 3. V prípade akýchkoľvek nejasností či problémov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na mcbudatko@gmail.com alebo na 0940 836 349.
 4. VYHLÁSENIE spolu s POTVRDENÍM môžete zaniesť osobne na daňový úrad, alebo ho poslať poštou, najneskôr do konca druhého mesiaca od oficiálneho ukončenia pandémie. Alebo nám tieto dokumenty môžete doručiť do Budatka a my ich odovzdáme na Daňový úrad za Vás.
 5. A to najlepšie nakoniec :-). Po doručení tlačív do Budatka (alebo daňovým úradom potvrdenej kópie) Vás ako poďakovanie čaká permanentka do našej detskej herničky :-). Permanentku si môžete vyzdvihnúť v novej sezóne priamo v herničke, bude vystavená na meno darcu.
Ako poukázať 2% Budatku, ak ste fyzická alebo právnická osoba:
 1. Skontrolujte, či nemáte nedoplatok na dani z minulosti a či výška 2% z vašej dane za rok 2019 nie je nižšia ako 3,32 €.
 2. Právnická osoba môže poukázať 2% z dane aj viacerým mimovládnym organizáciám, fyzická osoba len jednej. Dve percentá sa poukazujú priamo v rámci daňového priznania.
 3. Do vládou stanoveného termínu zaplaťte daň za rok 2019 a podajte daňové priznanie príslušnému daňovému úradu.
 4. V prípade akýchkoľvek nejasností či problémov nás určite neváhajte kedykoľvek kontaktovať na mcbudatko@gmail.com alebo na 0940 836 349.
 5. A to najlepšie nakoniec :-). Po doručení daňovým úradom potvrdenej kópie Vás ako poďakovanie čaká permanentka do našej detskej herničky :-).
Údaje o Materskom centre Budatko:
Názov organizácie:
Materské centrum Budatko

Sídlo organizácie:
Holíčska 30, 851 05 Bratislava

Právna forma:
Občianske združenie

Identifikačné Číslo Organizácie (IČO):
37925598

Ako sme využili prostriedky z 2% v minulosti:
 • v roku 2019 sme dali vymaľovať vstupné priestory, kúpili sme vešiakovú stenu s botníkom a skrinkami pre rodičov a farebné skrinky pre deti
 • v roku 2018 sme dali vymaľovať obývačku, kúpili sme a odborne dali položiť nový koberec do cvičebne
 • v roku 2017 sme dali vymaľovať cvičebňu a miestnosť tvorivých dielní, zakúpili sme novú šmykľavku do herne a nové fitlopty
 • v roku 2016 sme zakúpili germicídny žiarič, vymenili sme koberec v obývačke a pokryli sme úhradu havarijných stavov toaliet, zakúpili sme nové hračky a pomôcky na cvičenie
 • v roku 2015 sme prerobili chodbičku, podarilo sa nám vylepšiť aj kuchynku
 • v roku 2014 sme prerobili obe kúpeľne, pribudlo jedno wc a dve umývadlá
 • v roku 2013 sme nakúpili nové hudobné nástroje a nové prvky do herne
ĎAKUJEME!