TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Mamatabata

PONDELKY 9:00 alebo 9:30
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Asi všetky maminy to poznáme, že nájsť si čas pre seba je veľká vzácnosť. Tak skúsme spraviť kompromis - robiť niečo pre seba a svoje zdravie zároveň s drobcom. Raz do týždňa sa na hodinku stretneme, zacvičíme si a detičky sa pri nás pohrajú.

Tabata je intervalový tréning, ktorý spočíva v striedaní rôznych fitness cvikov vo vysokej intenzite s cvikmi nízkej intenzity, resp. oddychom, v presných časových intervaloch. Je to metóda, ktorá je časovo nenáročná a dá sa cvičiť aj bez použitia akéhokoľvek náradia. Redukuje hmotnosť, zlepšuje mozgovú aktivitu, pozitívne vplýva na srdcovocievny systém, zlepšuje telesnú silu a vytrvalosť.

Náš tréning bude obsahovať rozcvičku, niekoľko tabát na postupné precvičenie rôznych svalových skupín (stehná, bruško, ruky, chrbát...), medzitým podáte piť dieťatku, rozsúdime spor o autíčko a odbehnete s ním na nočník ;), na záver strečing. Na cvičenie si prineste pohodlné oblečenie (tenisky netreba, máme koberec), uterák, fľašu s vodou. My dodáme tréningový plán, motivačnú hudbu a hračky. :)

Lektorka Ľubka Králiková pred narodením troch dcérok 15 rokov pôsobila ako inštruktorka aerobiku. (kralik.lubica@gmail.com, 0940 308 876)

Lekcie sa konajú spravidla raz do týždňa, na každé sa prihlasuje samostatne, príspevok 2€ sa uhrádza lektorke v hotovosti na mieste.