TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Podporná skupina nosiacich matiek

ŠTVRTKY 9:30
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Podporné skupiny sú stretnutia mamičiek zaoberajúcich sa témou nosenia a jeho aktívneho využívania. Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek (nielen novorodencov), o ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkýň nosenia. Vzájomne sa podelíte o Vaše skúsenosti, vyskúšate rôzne druhy šatiek a nosičov. Dostanete odpovede na všetky otázky a problémy, ktoré sa vám pri nosení vynorili. A môžete tak spokojne dlhodobo svojho drobca nosiť. :)
Skupinám nepriraďujeme špeciálne témy, no vedieme ich v mene hostí, ktorých pozývame. Sú nimi nosiace e-shopy z celého Slovenska. Samozrejme ich prispôsobujeme témam, o ktoré sa zaujímajú návštevníčky, takže nás v prípade záujmu kontaktujte, radi vytvoríme workshop na mieru.

Lektorky Žienky nosiace sú tri maminy Vierka, Viky a Majka, poradkyne nosenia, ktoré milujú nosenie detí a radosť z neho chcú zdielať so všetkými mamami, ktoré sa preň rozhodnú. (www.facebook.com/zienkynosiace/)

Stretnutia sa konajú spravidla raz do mesiaca, na každé sa prihlasuje samostatne, príspevok 3€ sa uhrádza lektorke v hotovosti na mieste.