TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Podporná skupina nosiacich matiek


Podporné skupiny nosiacich mamičiek sú stretnutia mamičiek zaoberajúcich sa témou nosenia a jeho aktívneho využívania. Dozviete sa všetko o zdravom nosení detičiek (nielen novorodencov), ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní, úväzoch pod vedením poradkýň nosenia. Vzájomne sa podelíte o vaše skúsenosti, vyskúšate rôzne druhy šatiek a nosičov. Dostanete odpovede na všetky otázky a problémy, ktoré sa vám pri nosení vynorili. A môžete tak spokojne dlhodobo nosiť :)

Skupinám nepriraďujeme špeciálne témy, no vedieme ich v mene hostí, ktorých pozývame. Sú nimi nosiace e-shopy z celého Slovenska. Samozrejme ich prispôsobujeme témam, o ktoré sa zaujímajú návštevníčky, takže nás v prípade záujmu kontaktujte, radi vytvoríme workshop na mieru s úväzmi či inými témami. Stretnutia podpornej skupiny sa konajú raz mesačne pod vedením poradkyne nosenia Andrey Zervanovej a jej špeciálnych hostí.

Prihlasujte sa cez SEMAFOR
Minimálny počet prihlásených: 2
Príspevok: 2€

Andrea Zervanová
zervanova.andrea@gmail.com, 0907 432 333

Nosiť začala dcérku, ktorú trápily koliky a reflux. Absolvovala kurz pre poradkyne nosenia. Založila a spravuje skupinu na Facebooku Nosíme deti v Petržalke. Poskytuje aj individuálne poradenstvo. Bola vybratá ako zástupkyňa projektu značky Sestrice "Slovensko nosí" pre Bratislavu, má k dispozícii ich šatky na požičiavanie tým, ktorí si ich chcú vyskúšať.