TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Maria2018.09.235710 / 101


Odrážadlá a kolobežky malých Budatkáčov

Z kategórie: 'Aktivity, krúžky a akcie'

Posledným športovým počinom sezóny bývajú už tradične preteky odrážadiel a kolobežiek v rôznych vekových kategóriách.

Napriek tomu, že počasie nám tentokrát až tak do karát nehralo - preteky sme museli presúvať, deti prišli plné odhodlania zvíťaziť. Po obdržaní štartovacích čísel a posilnili zdravou mrkvičkou, prípadne si pri mrkvičke krátili aj čas pri čakaní na svoju kategóriu.

Preteky začali o piatej drobci vo veku 1-2 roky na najmenších odrážadielkách. Nie každý vedel hneď trafiť ten správny smer, našťastie rodičia zablúdencov rýchlo skorigovali na správnu trasu a vyhli sa tak nebezpečným schodom či pichľavým kríčkom. Následne rodičia povzbudzovali až do cieľa. Tu čakala zaslúžená odmena, krásna novučičká medaila. Na stupienok slávy sa mohol postaviť bez váhania každý jeden. Po vydýchaní prišla na rad fotografická dokumentácia do rodinného albumu a odovzdávanie štartovacích čísel. Pri rozlúčke dostalo ešte každé dieťatko sladkú odmenu.

Podobným štýlom boli každú štvrťhodinku odštartované aj ďalšie kategórie. Poslední, veľkáči, si už trúfli aj na bicykloch.

Napriek podmračenej oblohe nám na akcii nespadla ani kvapka, všetky deti odchádzali so spokojným úsmevom na perách. Tešíme sa na vás zas o rok!

Poslednou vonkajšou akciou tohto roku bude lampiónový sprievod, ktorý sa už tradične uskutoční na Martina, 11.11.2015.

Fotogaléria už čoskoro :)


Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: