TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Program na mesiac september
Aj Vaše leto uletelo tak rýchlo? Verím, že Ste si ho stihli užiť a v zápätí sa už tešíte na sfarbené listy, naháňanie šarkanov, nové prvé zážitky bábätiek či prvé kroky do škôlky a školy. Nech už Vás septembrom bude sprevádzať čokoľvek, veríme, že využijete aj stretnutia v našom materskom centre, aby ste sa o ne podelili a obohatili seba i svoje deti o ďalšie. Program máme zostavený a na celý september vypísaný v Semafore, takže hor sa prihlasovať!
mimik2019.03.11
2018.10.30
10330 / 101


Hľadáme nové "aktivačky"

Z kategórie: 'Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy'

Hľadáme záujemkyne o aktivačnú prácu v materskom centre, na dobu určitú, od 1.5.2019-31.10.2019. Pozíciu obsadzuje UPSVAR, pozícia je určená pre nezamestnané osoby evidované na úrade práce.

Práca sa vykonáva priamo v materskom centre Budatko na Holíčskej 30, v pracovných dňoch, čiastočný úväzok - podľa dohody. Za prácu dostane aktivačný pracovník príspevok od úradu práce vo výške 199 EUR za každý odpracovaný mesiac.

Hľadáme:
2 osoby na pozíciu UPRATOVAČKA
2 osoby na pozíciu OPATROVATEĽKA

Práca je vhodná pre ženu v každom veku. Je možné ju vykonávať aj s deťmi. Aktivačný pracovník je aj naďalej evidovaný ako nezamestnaný, a neprichádza o žiadne práva ani povinnosti nezamestnaného (podpora v nezamestnanosti a podobne). Presná pracovná doba a náplň dohodou. Pozícia vhodná aj pre absolventov, prípadne študentov diaľkového štúdia, jedinou podmienkou je evidencia na úrade práce. Informácie o využití tejto pozície na www.upsvar.sk.

V prípade záujmu volajte prosím na t.č. 0950 512 759, alebo píšte na mcbudatko@gmail.com, prípadne komentujte tento článok.

Tešíme sa na Váš záujem

Budatko


Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: