TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Folklóriček

PONDELKY 9:00 21 mes. - 2,5 ročné deti
PONDELKY 10:00 2,5 - 3,5 ročné deti
ŠTVRTKY 10:00 21 mes. - 2,5 ročné deti
ŠTVRTKY 11:00 2,5 - 3,5 ročné deti
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Ide o tanečný krúžok pre deti, kde sa prostredníctvom hudobno-tanečných hier zoznámia s tradičnými ľudovými riekankami, pesničkami a tanečnými hrami. Zároveň si precvičia rytmiku a naučia sa jednoduché tanečné kroky. Spoznajú i tradičné remeslá majstra kováča, zvonára, pekára a ďalších. Zajazdíme si na koníkoch, pomojkáme sa s bábikami, zatancujeme si cigánske tance. Zahráme sa s rôznymi zvieratkami a mnoho iného. Krúžok je určený pre deti od 21 mesiacov do 3,5 roka. Počet detí na krúžku je 7 - 12.

Lektorka Klaudia Kordošová je vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Aktívne sa venovala tancu, predovšetkým folklóru, pôsobila v súbore SĽUK, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Vďaka synčekovi Maxovi začala spolupracovať s materskými centrami ako lektorka tanečných kurzov. (klaudiaf007@gmail.com, 0910 905 804)

Cena krúžku je 48 € a zahŕňa:
  • 8 lekcií (45 min)
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Krúžku sa môžu zúčastniť len tí záujemci, ktorí majú krúžok uhradený. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku. Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 7:00 dňa, kedy sa koná lekcia. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko prihlásený berie na vedomie, že častou neprítomnosťou na krúžku blokuje miesto inému záujemcovi. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, napíšte na mcbudatko@gmail.com. V prípade, že bude na hodine voľné miesto, je možné si zakúpiť jednorazový vstup v hodnote 6,50 €.