TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Cvičenie na ploché nohy

STREDY 17:00
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, prevenciu a liečbu plochých nôh a chybného držania tela. Cieľom krúžku je modernými metódami, za pomoci zábavných prostriedkov, hravou formou ovplyvniť nesprávne pohybové návyky a reflexnými pomôckami formovať a stimulovať svaly klenby a nohy. Deti si precvičia nôžky na nerovnom teréne a na rôznych rehabilitačných pomôckach. Všetky cviky dieťa robí nohami. Rukami si môže pomôcť, ale následne ho necháme znova pracovať len nohami. Cvičenie sa tak stáva zábavné, ale hlavne terapeutické.

Staršie deti môžu cvičiť aj bez prítomnosti rodiča. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Počet detí na krúžku 6 - 10. Lekcia pozostáva z troch častí: rozcvička (dýchacia gymnastika), cielená pohybová aktivita (zameraná na posilnenie a formovanie svalov klenby nohy a chrbtového svalstva, na kurze sa využívajú špeciálne balančné pomôcky, overbally, fitlopty...), relaxácia (naťahovacie cvičenia, masáž chodidiel reflexballom). Pozrite sa, ako to na hodine vyzerá.

Lektorka Edita Oleárová Čačaná je mamina 2 synov, u ktorých sa stretla s problémom plochých nôh a práve preto sa tejto problematike začala venovať. Absolvovala kurz Prevencia plochých nôh u fyzioterapeutky Mgr. Bibiany Macháčkovej - Sanitas Pedes. (edita.olearova@gmail.com, 0905 033 736

Cena krúžku je 42 € a zahŕňa 6 lekcií (45 min) a možnosť zľavy na vstup do Herničky pred alebo po lekcii v deň krúžku, ak je otvorená.

Keď sa naplní minimálna kapacita krúžku, prídu Vám mailom pokyny k platbe alebo ich nájdete na našej stránke v sekcii Môj účet - Moje prihlášky na krúžky. Po úhrade tu nájdete aj elektronickú faktúru. Účasť na krúžku je podmienená včas pripísanou platbou na náš účet.

Ak sa niektorej lekcie nemôžete zúčastniť, informujte nás najneskôr 12 hodín pred začiatkom lekcie na mcbudatko@gmail.com. V prípade včasného odhlásenia je možné nahradiť si 1 lekciu po skončení kurzu. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko sa blokuje miesto inému záujemcovi.

V prípade voľného miesta je možné prihlásiť sa do krúžku aj po jeho začatí alebo sa zúčastniť lekcie aj formou jednorazového vstupu (8 € v hotovosti). V prípade otázok nás kontaktujte na mcbudatko@gmail.com.