Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Reiseziele 2019
Abgelegene Inseln, Wanderwege durch die Wüste, tropische Paradiesstrände, unentdeckte Weiten und Überraschungen in Europa: In 2019 warten ganz neue Wege auf euch! Es ist die beste Zeit, um einen Blick aufs kommende Sommer zu werfen, denn wie jedes Jahr bereitete Lonely Planet auch jetzt die Top 10 Reiseziele 2019...
V MC Budatko začína leto a aj ty rozhodneš aké bude!
V materskom centre sa pomaly ale isto preklápa letný semester do prázdnin. Časť našich doborovľníčok si už užívať zaslúženú dovolenku, mnohé z nás sa na tú svoju ešte len tešia a zatiaľ si hľadajú svoj tieň na prechádzkach a aktivitách s deťmi doma. Ako každé leto, aj toto bude v Budatku veľa usilovných včielok bzučať a pracovať na tom, aby sme začali v novom šate, čistí a s množstvo, noviniek.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Holiday destinations 2019
From the moment warm weather appears and makes our life more enjoyable and brings us to sweat, most of us start to thinking about where to go to holiday. I know a lot of people who already chose their destination in December for the next year, because they can already await it in the cold days....
Program na mesiac jún
{B}"Deti sú znamením, že život má ísť ďalej."{b} Nespomínam si už ani na súvislosť, v ktorej mi toto bolo povedané, keď sa môj syn narodil, ani kto to bol, no faktom je, že mnohokrát za tých 5 rokov som na túto vetu myslela. Nielen v duchu, že s nimi prichádza nový život, ale že sa zo ženy stáva matka, že sa z páru stáva rodina, že po ťažkých dňoch prídu ...
Domáca masáž a jej výhody
Domáca masáž. Divné slovné spojenie? Ani nie, veď tak ako existuje domáca tlačenka, domáca štrúdľa, môže byť aj domáca masáž. A tiež to može byť dobrôtka ako skvelé domáce jedlo.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Graphology
Through graphology, one can learn much about the character of a human being. How you craft letters and words can indicate more than 5,000 different personality traits, according to the science of graphology, also known as handwriting analysis. To introduce students to the field, graphologist Kathi McKnight has them write She sells seashells by the seashore in cursive. Why cursive? Graphologists say it gives them a better read on a person. Write She sells seashells by the seashore on a piece od paper and read on…
Kaffee & Tee, Klatsch und Tratsch (in Deutsch) - Grapholofie
Durch die Graphologie, also „Die Lehre der Handschrift“, kann man viel über den Charakter eines Menschen erfahren. Wer du bist und was dir wichtig ist, spiegelt sich in deinem Schriftbild wider. Jede Handschrift ist etwas ganz Besonderes, denn sie ist einzigartig. Was deine Handschrift über dich verrät und ob sie deiner Selbstwahrnehmung entspricht, kannst du selber erfahren.
Hnevám sa! A čo teraz?
Nedávno som dostala zaujímavú spätnú väzbu a otázku: „Čítala som tvoj článok o bojovaní s deťmi. A mne sa to aj darí, že väčšinou s deťmi nebojujem. No dá sa to vždy?“ Neskôr mi napadla podobná otázka: „Dá sa za žiadnych okolností nenahnevať?“ Odpoveď na moju otázku asi tušíte. Hnev z našich životov vymazať nevieme (a ani by sme nemali chcieť). Poďme sa teda radšej pozrieť na to, na čo nám slúži a aké sú spôsoby, ako s ním môžeme narábať. A to aj v situáciách, kedy by sme naše deti najradšej...Ehm.
Coffee, Tea & Chat (in English) - Generation gap
Many grandparents grew up in an era of angry confrontations between the generations. As they ease into the role of family patriarchs and matriarchs, they may wonder: What happened to the generation gap? Is it gone or just on hiatus? Or it is still present but mostly underground?
Sofi2013.03.14, 12:43
2019.01.10, 13:53
5440 / 10Voľný


Program na mesiac január

Z kategórie: 'Newsletter'

Už sme skočili do nového roka a s ním, či sme boli pripravení alebo nie, do každodenného života bez ohľadu na to, aký rok sa v kalendári píše. Piatok sviatok nedeľa, kto má doma deti, hlavne tie menšie, často aj zabudne aký je deň v týždni, nakoľko sa dni podobajú potrebami dieťaťa ako vajce vajcu. Ak si aj to Vaše dieťa zvyklo, že Budatko patrí do jeho týždennej, či dokonca dennej rutiny, už v pondelok sa na Vás veľmi tešíme. Máme množstvo voľných miest v krúžkoch zameraných na pohyb, hudbu i všeobecný rozvoj dieťaťa Montessori metódou, prichádza novinka - kurz znakovania a množstvo overených a obľúbených aktivít pre deti i mamičky. Takže si ich rozhodne naštudujte čím skôr a zabezpečte si svoje miesto.

Hudobní nadšenci sem sa! Musicplay for babies má voľné miesta na utorky o 10:00 a 16:00, Musicplay for toddlers v utorky o 17:00. Chcete sa viac hýbať? Alebo aspoň Vaše deti využiť to nespočetné množstvo energie? Fitlopty 1-1,5 r. majú voľné miesta na stredy 9:00 a štvrtok 8:00, Cvičenie na chrbátik a nožičky - 1,5 do 3 r. má miesto v piatky 9:00 a Cvičenie na ploché nohy v piatky o 16:30. Folklóriček spája prvky tanca a hudby a ešte môžete využiť šancu sa prihlásiť na štvrtky o 10:00.

Montessori ateliér ma tiež ešte voľné miesta, napríklad pre deti 18 - 30m. v stredy 10:00 a 11:00, pre deti 12 - 18m. vo štvrtky 9:00 a pre deti od 2,5 do 4 rokov vo štvrtok o 11:00. Nadia si pripravila pár noviniek a veľmi sa teší, kedy ich bude môcť deťom predložiť.

Samozrejme podporíme aj tvorivé duše dietok a každú stredu Vás čakajú milé tvorive dielničky s perfektnými nápadmi, vždy 10:00 a 10:30.

Novinkou pre mamy je kurz BabySigns - kurz znakovania s deťmi 6-12 mes. v pondelky o 10:00 a pre staršie, nad 12 mes. v pondelky o 11:00. Ak ešte neviete o čom kurz bude, príďte na ukážky, ktoré sa konajú v pondelok 21.1.2019 o 10:00 a 11:00. Mysleli sme aj na Váš pohyb a Vašich najmenších, Tanec s bábätkom v šatke štartujeme 2/4/2019 o 11:00.

Pokračujeme aj s pravidelnými akciam, ktoré prinášame tento mesiac nasledovne:

Ponuka našich aktivít je aspoň taká bohatá ako Ježiško a verím, že Vám prinesie minimálne toľko radosti a energie. Stačí pár klikov, registrácia na aktivity je rýchla a už sa len na ne tešiť. My sa budeme tešiť sa na Vaše zmrznuté nošteky a nadšené návštevy aj v januári!

Vaše dobrovoľníčky a členky
MC Budatko

Chceš dostávať novinky z kategórie Newsletter?
Prihlás sa k odberu noviniek!

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Maria | 25.03.2013, 14:38:56 | Jari, ten link nefunguje...

Zdieľaj: