TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Tanec s bábätkom v šatke

PONDELKY 10:30
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Krúžok je určený pre všetky maminy, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať aj spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo babyšatke. Nie je vôbec potrebné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancujeme v štýle cigánskych tancov z Transylvánie.
Hodina prebieha za doprovodu hudby. Súčasťou hodiny je prvotná príprava na hodinu - prezlečenie, nakojenie, príprava bábätka na tancovanie, rozcvička, tanec a na záver trochu uvoľnenia. Súčasťou lekcie je aj poradenstvo nosenia a pomoc s nastavením nosiacej pomôcky, aby bolo pre maminky tancovanie s bábätkom pohodlné.
Príďte v pohodlnom oblečení, cvičí sa naboso. Pre lepšie precítenie tanca si môžete priniesť šatku na boky, nemusí byť peniažková.

Lektorka Mgr.art. Anna Kališová je mamina dvoch detí a vyštudovaný pedagóg tanca na VŠMU. Tancu sa venuje od detstva, kedy začala tancovať vo FS Vienok, v Lúčnici pôsobila 8 rokov. (mama.dance.ba@gmail.com, 0905 103 029)

Cena krúžku je 42 € a zahŕňa 6 lekcií (45 min) a možnosť zľavy na vstup do Herničky pred alebo po lekcii v deň krúžku, ak je otvorená.

Keď sa naplní minimálna kapacita krúžku, prídu Vám mailom pokyny k platbe alebo ich nájdete na našej stránke v sekcii Môj účet - Moje prihlášky na krúžky. Po úhrade tu nájdete aj elektronickú faktúru. Účasť na krúžku je podmienená včas pripísanou platbou na náš účet.

Ak sa niektorej lekcie nemôžete zúčastniť, informujte nás najneskôr 12 hodín pred začiatkom lekcie na mcbudatko@gmail.com. V prípade včasného odhlásenia je možné nahradiť si 1 lekciu po skončení kurzu. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko sa blokuje miesto inému záujemcovi.

V prípade voľného miesta je možné prihlásiť sa do krúžku aj po jeho začatí alebo sa zúčastniť lekcie aj formou jednorazového vstupu (8 € v hotovosti). V prípade otázok nás kontaktujte na mcbudatko@gmail.com.