TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty
funky2019.08.28
2019.08.28
4180 / 101


V NOVEJ SEZÓNE S VYNOVENÝMI PRIESTORMI

Z kategórie: 'Aktivity, krúžky a akcie'

A JE TO TU!
Celé leto sme pracovali na tom, aby sme Vám v novej sezóne pripravili krajšie a bezpečnejšie prostredie. V rámci projektu JEDZME HRAVO, HRAJME SA ZDRAVO, ktorý finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj – najlepšie miesto pre život! sme obnovili naše priestory.
Ako sme už na sociálnych sieťach prezentovali, počas leta sme zrekonštruovali dve miestnosti – kuchynku a jazykovú miestnosť. Obe miestnosti majú poopravované steny a sú vymaľované.
Do kuchynky sme zaobstarali novú linku. Tá je vyššia a ukončená stolom pre dospelých. Aby nám deti tak ľahko nedosiahli na nápoje, najmä tie teplé, sme vybrali vyššiu linku. Pridružením stola k linke sme získali viacej miesta pre detské sedenie, ale aj pre celkový lepší pohyb v kuchynke.
V jazykovej miestnosti bol položený nový koberec a staré poličky sme vymienili za jednu veľkú skriňu.
Pokiaľ Vám nestačí len popis a už sa ani Vy a Vaše deti neviete dočkať ako to u nás po novom vyzerá, príďte sa k nám pozrieť v piatok 6.9.2019 od 15:30 hod. Pripravili sme pre Vás prezentáciu nových priestorov, zaujímavé aktivity pre deti a divadielko s prekvapením. V rámci podujatia prekrstíme aj jazykovú miestnosť, ako? Tak to už sa nechajte prekvapiť.

Ďalšie prekvapenie na Vás čaká na chodbe. Vďaka prostriedkom, ktoré Ste nám venovali v rámci 2% sme vymenili šatňové skrinky pre deti a vytvorili šatňovú časť aj pre rodičov. Výmenou skriniek vznikol väčší priestor na prechádzanie a aj dospeláci si budú mať kam odložiť svoje veci. Zároveň vznikol aj praktickejší priestor na odkladanie ich búnd.

No a na záver by sme Vás chceli ku nám nalákať aj na menší „blšák“. V rámci úprav, opráv a celkového upratovania sme narazili na veci, ktoré už dlhšie v rámci BUDATKA nepoužívame, ale sú stále funkčné a mohli by sa niekomu ešte hodiť. Za dobrovoľný príspevok si od nás tieto predmety môžete odniesť a my vyzbierané prostriedky použijeme na nákup školských pomôcok pre deti z detského domova sv. Lujzy v Nitre.

Tešíme sa na Vás aj Vaše ratolesti 😊

Ohodnoďte tento článok bodmi od 1 do 10. Viac je lepšie:

Zdieľaj: