TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Rozprávka o Sabinke a vrchnáčikoch - časť druhá

Z kategórie: 'Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy'

Možno si pamätáte príbeh o Sabinke, ktorý sa u nás začal písať v roku 2014. Aj s Vašou neúnavnou pomocou pri zbierkach a finančnej pomoci sa Sabinka dnes má ďaleko lepšie ako kedysi. Toto malé dievčatko vyrástlo v krásnu mladú slečnu, vďaka mnohým pomocníkom sa jej darí a prospieva. Má však pred sebou ešte dlhú cestu. Táto rozprávka sa ešte neskončila.

Sabínka sa od februára presunula z programu BabyMed do programu Rehabilitácia detí a dospelých. Táto rehabilitácia je finančne náročnejšia, pretože bude cvičiť v kozmickom obleku 2 hodiny denne, dostane dlhšiu masáž, rašelinový zábal, manuálnu terapiu, logopédiu 6x, termo-kryokontrastnú terapiu, rašelinové zábaly a liečbu bioptronom-lampou. Ak chcete vedieť viac o tomto programe sa dočítate na tomto odkaze: http://sk.adeli-center.com/neurorehabilitacia/rehabilitacia-deti-a-dospelych/. 12-dňová liečba v zariadení vychádza na 3078€.

Pomôžte nám dať tejto rozprávke šťastný koniec. Oslovte aj vy svojich známych, kamarátov, kolegov v práci či rodičov. Pomôžme spolu nazbierať či už pomocou vrchnáčikov, alebo finančným darom Sabinke. Na tejto stránke nájdete i zberné miesta a všetky informácie o tom, ako sa mladej slečne darí.

My sme však už prekročili naše možnosti a vzhľadom na nás vlastný rast a potreby využitia celých priestorov sme sa rozhodli ukončiť podporu Sabinky vytvorením zberného miesta, i keď budeme naďalej radi pomáhať samotným zberom či finančnou podporou.
Materské centrum Budatko z kapacitných dôvodov končí so zberom vrchnáčikov, prosím, pokračujte v jej podpore, vyhľadajte si najbližšie zberné miesto na Sabinkinej stránke a pomôžte jej spolu s nami rásť do krásy a zdravia, tak, ako si želáme nielen pre svoje deti, ale pre všetky deti na svete. Šťastné deti tvoria šťastnú budúcnosť. Dobrý vzor rodiča vytvára dobrý návyk u dieťaťa.

Ďakujeme.

Zdieľaj: