TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP


Tancuj, spievaj, dupitkaj


Nový kurz začíname v:
UTORKY o 11:00 hod (2,5-3,5 roka), od 17.09.2019
STREDY o 11:00 hod (2-3 roky), od 18.09.2019
ŠTVRTKY o 9:00 hod (2-2,5 roka), od 19.09.2019


Prihlasujte sa cez SEMAFOR

Ide o cvičenie pre deti prostredníctvom tanca, spevu, riekaniek a hier. Krúžok je určený pre deti od 2 do 3 rokov. Precvičíme si základy rytmiky, zoznámime sa s tanečnými hrami, aj s jednoduchými tanečnými krokmi, to všetko za doprovodu známych veselých pesničiek a riekaniek, samozrejme za pomoci maminiek. Krúžok je pokračovaním cvičení na fitloptách. Celá hodina je rozdelená na tri časti, cca 20-25 min. tancovanie, 10-15 min. cvičenie na fitloptách, posledných 10 minút je venovaných voľnej hre na prekážkovej dráhe. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, môže sa cvičiť aj naboso.Počet detí na krúžku 6 - 10.
Cena krúžku je 55 € a zahŕňa:
  • 10 lekcií (60 min)
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Cvičenia sa môžu zúčastniť len tie deti, ktoré majú cvičenie uhradené. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku za cvičenie.
Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 12 hod pred začiatkom kurzu, kedy sa koná cvičenie.
Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko rodič berie na vedomie, že častou neprítomnosťou svojho dieťatka na cvičení blokuje miesto inému dieťatku, ktoré sa do krúžku nedostalo. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím priamo lektorku klaudiaf007@gmail.com, 0910905804, ktorá vám podá ďalšie inštrukcie, alebo napíšte na mcbudatko@gmail.com.
Po dohode s lektorkou sa môžete prísť pozrieť ako cvičenie vyzerá. Cena za otvorenú hodinu je 6,50 € (platí sa zvlášť priamo na mieste).

Klaudia Kordošová je vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pred materskou dovolenkou sa venovala aktívne tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Vďaka synčekovi Maxovi začala spolupracovať s materskými centrami ako lektorka tanečných kurzov. Táto práca ju velmi teší a napĺňa, pretože sa vďaka nej može stretávať s luďmi, s ktorými si momentálne rozumie najviac - s mamičkami a detičkami:)