TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
Tancuj, spievaj, dupitkaj

UTORKY 11:00 2,5 - 3,5 ročné deti
STREDY 11:00 2 - 3 ročné deti
ŠTVRTKY 9:00 2 - 2,5 ročné deti
Aktuálne termíny a prihlasovanie sa cez Semafor.

Ide o cvičenie pre deti prostredníctvom tanca, spevu, riekaniek a hier. Krúžok je určený pre deti od 2 do 3 rokov. Precvičíme si základy rytmiky, zoznámime sa s tanečnými hrami, aj s jednoduchými tanečnými krokmi, to všetko za doprovodu známych veselých pesničiek a riekaniek, samozrejme za pomoci maminiek. Krúžok je pokračovaním cvičení na fitloptách. Celá hodina je rozdelená na tri časti, cca 20-25 min. tancovanie, 10-15 min. cvičenie na fitloptách, posledných 10 minút je venovaných voľnej hre na prekážkovej dráhe. Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie, môže sa cvičiť aj naboso.Počet detí na krúžku 6 - 10. Pozrite sa, ako to na hodine vyzerá.

Lektorka Klaudia Kordošová je vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Aktívne sa venovala tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Vďaka synčekovi Maxovi začala spolupracovať s materskými centrami ako lektorka tanečných kurzov. (klaudiaf007@gmail.com, 0910 905 804)

Cena krúžku je 48 € a zahŕňa:
  • 8 lekcií (45 min)
  • 50% zľavu na vstup do herne pred alebo po hodine v deň krúžku, ak je herňa otvorená. V herni máte zároveň možnosť zakúpiť si permanentku na 5 vstupov za 2 €, ktorá platí na vstup do herne len pred alebo po hodine v deň krúžku.
Krúžku sa môžu zúčastniť len tí záujemci, ktorí majú krúžok uhradený. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku. Neprítomnosť ohlasujte mailom vopred, najneskôr do 7:00 dňa, kedy sa koná lekcia. Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko prihlásený berie na vedomie, že častou neprítomnosťou na krúžku blokuje miesto inému záujemcovi. Ak je voľné miesto aj po začatí krúžku a máte záujem sa prihlásiť, alebo ak máte akékoľvek otázky, napíšte na mcbudatko@gmail.com. V prípade, že bude na hodine voľné miesto, je možné si zakúpiť jednorazový vstup v hodnote 6,50 €.