TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Program na mesiac september
Aj Vaše leto uletelo tak rýchlo? Verím, že Ste si ho stihli užiť a v zápätí sa už tešíte na sfarbené listy, naháňanie šarkanov, nové prvé zážitky bábätiek či prvé kroky do škôlky a školy. Nech už Vás septembrom bude sprevádzať čokoľvek, veríme, že využijete aj stretnutia v našom materskom centre, aby ste sa o ne podelili a obohatili seba i svoje deti o ďalšie. Program máme zostavený a na celý september vypísaný v Semafore, takže hor sa prihlasovať!


Burzy organizované v MC Budatko

Z kategórie: 'Aktivity, krúžky a akcie'

Burza detského a tehotenského oblečenia, športových potrieb a hračiek
sa koná niekoľkokrát v roku. Zamierava sa najmä na predaj detského oblečenia v kategóriách 0-1, 1-2, 2-3, 3+ rokov. Ponuka je často rozšírená o pár iných vecí patriacich k deťom ako kočík, vanička a pod. Súčasťou tejto burzy je i charitatívna zbierka oblečenia, ktorú zastrešuje naša dlhoročná členka Mirka.

Barefoot a nosičská burza

Hand made burza

Dobrá burza
Cieľom je recyklácia a predaj vecí za minimálne ceny.Takto sa vyzbierajú peniaze pre rodiny v núdzi na veci, ktoré sa inak ťažko získavajú (príspevok na stravu pre dieťa do školy, okuliare, barle, lieky...)

Vstup pre kupujúcich ZDARMA. Stačí sa prihlásiť do kategórie "burza pre kupujúcich" a deň pred aktivitou Vám príde pripomienka.

Podmienky predaja na burzách:
  • Ste prihlásený cez semafor nad čiarou (zelená guľôčka)
  • Ak máte oranžovú guľôčku, ste pod čiarou, skontrolujte si deň pred akciou, či ste sa neposunuli v poradí nad čiaru
  • Rezerváciu miesta vopred umožňujeme iba našim dobrovoľníkom a členom (pre verejnosť platí jednotne rovnaká šanca sa prihlásiť po otvorení registrácie)
  • Doneste si max. 100 ks vecí na predaj a najmä pre kategóriu, do ktorej ste sa prihlásili
  • Príďte do nášho MC pol hodinu pred začiatkom, aby ste si stihli pripraviť predajné miesto
  • Ak máte možnosť, prineste si stojan, stôl alebo plachtu, na ktorú si predávané veci rozložíte (posyktujeme maximum svojho vybavenia k dispozícii)
  • Príspevok vyberá dobrovoľníčka priamo na mieste, veľmi nám pomôže, ak si pripravíte presnú sumu
  • V prípade, že máte na predaj len zopár kusov, pre ktoré nechcete stráviť toľko času na burze, je možné kontaktovať organizátorov a veci označené menom a cenou priniesť a po burze si vyzdvihnúť