Prihlasovacie meno:
Heslo:

SEMAFOR
zoznam aktivít na ktoré je užívateľ registrovaný, v poradí v ktorom sa uskutočnia.

Ste na našej stránke prvý krát? Vytvorte si svoje konto


Pravidlá

Pred návštevou nášho centra si prečítajte naše pravidlá

Fotogaléria

Podporili nás

Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

Denno denne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

Otváracie hodiny herničky

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:30-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené
  Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Otváracie hodiny montessori kútika

 • nepravidelné, podľa termínov v Semafore
  (ak máte záujem o účasť, prosím prihláste sa na konkrétny termín)
  Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.
 • Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,...nájdete takisto v našom prihlasovacom systéme - Semafore. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov.

  Tešíme sa na Vás!

  OZNAM CHARITA

  Milé maminky, veľmi pekne Vám ďakujeme za všetky veci, ktoré ste darovali pre ľudí v núdzi. Práve sú na ceste k novým majiteľom. Z kapacitných dôvodov Vás prosíme, aby ste ďalšie veci na charitu nosili až po našej výzve v novembri. Ďakujeme za porozumenie.
  Vaše Budatko

  Vitajte na stránke Materského centra Budatko!

  Dennodenne sa snažíme zlepšovať v tom čo a ako robíme pre Vás a pre nás. Učíme sa na mieste každou novou skúsenosťou. Tieto vytvárajú naše spoločné hodnoty a spôsob, ako príjemne stráviť čas v našich priestoroch. Mnohé z nás ich majú hlboko v krvi a považujú za úplne prirodzené, mnohé máme iné hodnoty a predstavy. Dôležité je sa navzájom akceptovať a práve z tohto dôvodu sme vytvorili Desatoro, ktorého cieľom je postarať sa o príjemné prostredie a zážitky v materskom centre. Nájdete ho na tu i na Facebook stránke, pretože nám na tom naozaj záleží.

  Ďakujeme, spolu vytvoríme prostredie, do ktorého sa radi vrátime.

  Hernička OTVÁRACIE HODINY

 • Pondelok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Utorok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Streda: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Štvrtok: 9:30-11:30 16:00-18:00
 • Piatok: 9:30-11:30 zatvorené

 • Herničku vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Otváracie hodiny Montessori kútika

  sú nepravidelné, podľa termínov v Semafore (ak máte záujem o účasť, prosím, prihláste sa na konkrétny termín). Montessori kútik vedú dobrovoľníčky bez nároku na odmenu.

  Semafor

  Všetky aktuálne krúžky, prednášky, akcie, tvorivé dielne,... nájdete v našom prihlasovacom systéme. Ak máte záujem o niektorú z aktivít, prihláste sa prosím na konkrétny termín a čas, ďakujeme. Ak chcete o danej aktivite vedieť viac, kliknite v semafore na jej názov. Po prihlásení si skontrolujte a sledujte stav svojho prihlásenia, zelená znamená, že máte rezervované miesto, oranžová, že Ste v poradí pod čiarou. Bez ohľadu na farbu prihlásenia sa odhláste hneď ako zistíte, že sa aktivity neviete zúčastniť, umožníte tak ďalším záujemcom sa k aktivite dostať. Ďakujeme!

  Tešíme sa na Vás!

  Príďte si k nám vyskúšať dobrovoľníctvo

  Neustále hľadáme dobrovoľníčky na vedenie herničky, montessori kútika, organizáciu aktivít pre deti aj mamičky, ale aj na pomoc cez PC, výrobou materiálov doma, či distribúciu letákov a podobne. V prípade záujmu Vám radi odpovieme všetky Vaše dotazy cez e-mail. mcbudatko@gmail.com. Pridajte sa do nášho tímu, tešíme sa na Vás :).Radi Vás privítame v našom tíme!

  Možnosti ďalšej finančnej či nefinančnej podpory nájdete po kliknutí na tento link.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Coffee, Tea & Chat (in English) - Why Travel Makes You Awesome
  Learning english
  2018.10.01, 20:35 14 x krát zobrazené

  People always ask how travel has changed me. If I look back at who I was before I began traveling and compare that to who I am now, I would have to say that travel has made me a better and more well-rounded person. I’m way cooler now than I was at 25 when I first left to explore the world.
  Coffee, Tea & Chat (in English) - introduction
  Learning english
  2018.10.01, 20:35 11 x krát zobrazené

  Welcome! We are going to spend some time together chating and discussing interesting themes, here are some points, tips and tricks as introduction to our conversation class.
  Program na mesiac október
  Newsletter
  2018.09.30, 20:48 288 x krát zobrazené

  Máme nové ročné obdobie, nové počasie, nový mesiac, nový vzhľad webstránky. Mnoho zmien, ktoré prišli počas jedného víkendu a mnoho takých, ktoré už plánujeme dlhšie. Rozhodli sme sa pre zmenu, ktorá nám i Vás uľahčí prístup k týmto informáciám a nájdete ich vždy na jednom mieste, od tohto mesiaca na webstránke v kategórii Články. bude znamenať, že Ste naďalej na zozname tých, ktorí budú tieto notifikácie o novom programe dostávať.
  Tri články o komunikácii s našimi deťmi
  Ako vychovávame naše deti?
  2018.09.27, 22:12 140 x krát zobrazené

  "Koľkokrát Ti to mám hovoriť?!" "Haló, počul si ma?" S deťmi je veru často ťažká reč. Alebo je ťažká reč s nami dospelými? Prečítajte si, čo pri komunikácii s deťmi môžeme robiť viac a čomu sa naopak vyhnúť. Tu je množstvo tipov na zamyslenie i na okamžité použitie.
  Jesenná burza je aj dobrá burza
  Aktivity, krúžky a akcie
  2018.09.27, 13:21 791 x krát zobrazené

  Svet je plný dobrých ľudí. Pár z nich prišlo, prinieslo veci a poprosilo nás, aby sme ich predali a peniaze dali na dobrú vec. My máme dobrých ľudí a tí pomôžu nielen s rozdelením veci z charity, ale i s týmto predajom a nákupom vecí, ktoré si rodina v núdzi inak nevie zabezpečiť.
  Noviny pre Petržalku (máj 2018)
  Oficiálne pozvánky, médiá a tlačové správy
  2018.09.26, 23:13 43 x krát zobrazené

  Budatko - krásne poslanie, ktoré vedie už piata generácia petržalských rodín.
  Jablkové hodovanie
  Receptár
  2018.09.24, 16:13 105 x krát zobrazené

  Dnes je svetový deň jablka. Oslavujú ho najmä v Británii, no pomaly sa aj u nás dostávajú jabĺčka opäť do popredia. Využite to a okrem dobrého čerstvého jabĺčka si spravte niečo chutné. Telo sa Vám odvďači zdravými zúbkami, lepším trávením a energiou.