TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP
 
Vitajte Semafor Aktivity Články O nás Kontakty

Prehľad článkov


Program na mesiac september
Aj Vaše leto uletelo tak rýchlo? Verím, že Ste si ho stihli užiť a v zápätí sa už tešíte na sfarbené listy, naháňanie šarkanov, nové prvé zážitky bábätiek či prvé kroky do škôlky a školy. Nech už Vás septembrom bude sprevádzať čokoľvek, veríme, že využijete aj stretnutia v našom materskom centre, aby ste sa o ne podelili a obohatili seba i svoje deti o ďalšie. Program máme zostavený a na celý september vypísaný v Semafore, takže hor sa prihlasovať!


Ponuka pravidelných krúžkov


Na všetky krúžky sa prihlasujte cez SEMAFOR

Cvičenia na fitloptách - bábätká

vedie lektorka Klaudia Kordošová - vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pred materskou dovolenkou sa venovala aktívne tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Kurz je určený detičkám od 6 mesiaca až do 1 roka, resp. do veku, kedy už samostatne chodia. Prebieha formou hry na hudbu s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok.

Cvičenia na fitloptách - staršie deti od 1 do 2 rokov

vedie lektorka Klaudia Kordošová - vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pred materskou dovolenkou sa venovala aktívne tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Kurz je určený detičkám od cca 1 roka, resp. od veku, kedy už samostatne chodia až do 2 rokov. Prebieha formou hry na hudbu s využitím nielen fitlôpt, ale aj rôznych iných pre detičky zaujímavých pomôcok.

Tancuj, spievaj, dupitkaj

vedie lektorka Klaudia Kordošová - vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pred materskou dovolenkou sa venovala aktívne tancu, predovšetkým folklóru, ale aj muzikálovému a modernému tancu. Krúžok je určený pre deti od 2 do 3 rokov - cvičenie pre deti s tancom, spevom, riekankami a hrami.

Folklóriček od 21 mes.-3,5 r.

vedie lektorka Klaudia Kordošová - vyštudovaný pedagóg a interprét tanca. Pôsobila v profesionálnom súbore SĽUK niekoľko rokov, a jej vzťah k tancu a ľudovým tradíciám ju priviedol k rozhodnutiu pôsobiť práve v tejto oblasti. Krúžok je určený pre deti od 21 mes. do 3,5 roka. Deti prostredníctvom tanca a spevu spoznajú slovenský folklór - každý cyklus je zameraný na inú tému. Počas krúžku sa deti oboznámia so slovenskými ľudovými pesničkami, riekankami i tradíciami a zvyklosťami.

Cvičenie na ploché nohy

vedie licencovaná lektorka Edita Oleárová Čačaná, mamina 2 synov, sa stretla s problémom plochých nôh u svojho 6 ročného syna a práve preto sa tejto problematike začala venovať. Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, liečbe plochých nôh a chybného držania tela. Je určené pre deti od 3 do 7 rokov.
Montessori ateliér

vedie lektorka Naďa Nováková, ktorá je absolventkou Montessori kurzov pani Evy Štarkovej, absolvovala online kurz Americkej spoločnosti Montessori pre vek 0-3 roky a v súčasnosti je účastníčkou národného diplomového kurzu Slovenskej asociácie Montessori pre vek 3-6 rokov. Od roku 2013 vedie kurzy Montessori pre deti od 1 do 6 rokov a ich rodičov, v spolupráci so špeciálnou pedagogičkou organizuje kurzy S Montessori ide škola ľahšie, organizuje workshopy na výrobu didaktických pomôcok a príležitostne aj prednášky na rôzne témy týkajúce sa Montessori pedagogiky. Je určený pre deti od 1 do 6 rokov.Musicplay for babies

vedie Katarína Šuleková, mamička 11 mesačného syna Števka, učiteľka anglického jazyka na gymnáziu v Bratislave. Pracovala v UK ako asistentka učiteľa v jazykovom centre The Cube, má tiež vyštudovanú hudobnú výchovu pre 2.stupeň, hrá na akordeón. Krúžok je určený pre deti od 6 do 18 mesiacov.